„Dobro i zło. Biblia w komiksie” – Wydawnictwo ESPRIT

Pragniecie odkryć najważniejsze wydarzenia Starego i Nowego Testamentu? A może czujecie potrzebę ożywienia własnej wiary lub odkrycia je na nowo?

Wydawnictwo Esprit przygotowało wspaniały przewodnik po wielkich historiach, dzięki któremu odkryjecie sens narodzin, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa. „Dobro i zło. Biblia w komiksie” to wspaniała powieść graficzna skierowana do młodzieży i dorosłych, opowiadająca najważniejszą historię świata.

Wygodny, podręczny format w miękkiej oprawie ze skrzydełkami, sprawi że będzie to idealna lektura na wakacje. Zmieścicie ją do każdego plecaka, umili Wam wolne dni i przede wszystkim odkryje prawdy wiary chrześcijańskiej. Bardzo doceniam ją za tę przystępność!

„Dobro i zło. Biblia w komiksie”

koszyk

Na ponad 300 stronach książki znajdziecie odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania.

Poznacie pochodzenie ludzkości, dobro, zło, grzech, niebo, piekło, nasz cel życia i wiele, wiele więcej. W ciekawy i przystępny sposób zagłębicie się w jedną z najbardziej wpływowych książek świata, która z pewnością zachęci Was, by sięgnąć po Pismo Święte. W tym celu autor przygotował na każdej stronie odnośniki do odszukania odpowiednich fragmentów w Biblii. Obecnie książka ta dostępna jest w ponad czterdziestu językach, a na jej podstawie powstała trzynastoodcinkowa animacja. Co ciekawe – „Dobro i zło” przyjmowane jest nawet w miejscach zamkniętych na Ewangelię.

Ogromnym walorem są ilustracje. Artysta Danny Bulanadi, pracujący dla Marvel Comics przygotował poruszające obrazy, którym kolory i życie nadał Clint Cearley.

Z całego serca polecam Wam sięgnąć po tę wyjątkową, nietuzinkową prezentację Bożego dzieła zbawienia ludzkości. Począwszy od grzechu w Księdze Rodzaju, po Apokalipsę – skosztujecie cennej lektury, która zachwyci nie tylko ludzi wierzących, ale również tych, którzy uznają Biblię za ważny tekst kultury, który po prostu należy znać.

„Dobro i zło. Biblia w komiksie”

Autor: Michael Pearl

Przekład: Monika Mendroch – Karbowska

Ilustracje: Danny Bulanadi

Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami

Ilość stron: 336

Dla młodzieży i dorosłych

ISBN: 978-83-67925-67-9

Wydawnictwo ESPRIT