Brygada Brawurowych Kur 3 – Wydawnictwo AKAPIT PRESS

Brygada Brawurowych Kur powraca! Z radością przychodzę dziś do Was z kolejnym, trzecim już tomem przygód niezrównanej, szalonej grupki kur, które tym razem marzą o podboju YouTube’a!

Jeśli nie znacie jeszcze tej serii to koniecznie nadróbcie zaległości. Tyle humoru, szalonych perypetii i nietypowych, drobiowych bohaterek nigdzie nie znajdziecie.

Tutaj możecie zajrzeć do tomu 1 – Brygada Brawurowych Kur 1.

Tutaj możecie zajrzeć do tomu 2 – Brygada Brawurowych Kur 2.

Burmistrz miasta żegnał się właśnie z posadą i przechodził na zasłużoną emeryturę. Kury z racji swoich wspaniałych akcji (o których przeczytacie w poprzednim tomie) miały otrzymać od rządzącego dowody osobiste, za te wyjątkowe zasługi. Do tego wznowiły one swoją ochroniarską działalność, pod szyldem Kureo S.A. i założyły własne kanały na YouTube, pragnąc sławy i bogactwa.

Wszystko zapowiadało się sielankowo, ale do czasu… Część kur musiała stawić się w szkole! Obowiązek nauki trzeba było spełnić, ale jak poradzić sobie ze szkolnym dręczycielem, no i czy filmy na YouTube okażą się sukcesem, czy kompletną klapą?

Doskonały humor i masa perypetii to nie wszystko! Pod pryzmatem przezabawnej serii znajdziecie również ważne, życiowe mądrości dotyczące szkolnych relacji i działania w sieci. Dodatkowym walorem są ilustracje! Bardzo je lubimy, ponieważ Kasia Cerazy nadała kurzym bohaterom lekkości i charakteru. Nie sposób się przy nich nie uśmiechać.

Jeśli kochacie dobry humor to koniecznie sięgnijcie po Brygadę Brawurowych Kur! Adam Skrodzki nie pozwoli się Wam nudzić. W przygotowaniu jest już kolejny, czwarty tom, w którym kury wybiorą się do… wojska! Oj, coś czujemy, że będzie bardzo zabawnie 🙂

koszyk

„Brygada Brawurowych Kur” TOM 3

Tekst: Adam Skrodzki

Ilustracje: Kasia Cerazy

Oprawa: miękka

Ilość stron: 84

Dla dzieci: 7+

Wydawnictwo AKAPIT PRESS

Akapit Press

Dodaj komentarz