Brygada Brawurowych Kur 2 – Wydawnictwo AKAPIT PRESS – patronat bloga

Kilka dni temu nastała wielka radość w naszym domu! Wszystko za sprawą kur! Pamiętacie książkę „Brygada Brawurowych Kur” o której pisałam kilka miesięcy temu tutaj – KLIK? Teraz pojawił się kolejny tom – równie zabawny i pełen przygód. Tutaj odbyła się prawdziwa bitwa na drony! 🙂

koszyk

„Brygada Brawurowych Kur 2”

Tekst: Adam Skrodzki

Ilustracje: Kasia Cerazy

Oprawa: miękka

Ilość stron: 88

Wydawnictwo Akapit Press

W miasteczku nastało prawdziwe poruszenie! Szajka graficiarzy opanowała niemal każdy skrawek miasta. Wszędzie zaczęły pojawiać się dziwne bazgroły, brzydkie hasła i tajemnicze znaki. Te malowidła zawsze pojawiały się pod osłoną nocy i rozrzucone były w różnych częściach miasta. Gdy policja wyruszała na patrole to nawet komenda zostawała „oznaczona” malunkami. Wkrótce tajemnicze znaki znajdowały się nawet na praniu, które się suszyło… To wszystko wywołało niemałą psychozę, a ludzie zaczęli się spierać czyja to sprawka.

Wkrótce sprawą zajęła się Brygada Brawurowych Kur i znany na całą Polskę detektyw Bródkowski z charakterystyczną kwadratową brodą. Doszło do prawdziwych starć na drony i mrożącej krew w żyłach akcji.

W książce znajdziecie dobry humor, nowe technologie i wartką akcję. Dorośli też będę dobrze się bawić, bo znajdą tu wiele nawiązań do znanych osób. Seria skierowana jest do dzieci w wieku szkolnym, a czyta się ją jednym tchem. Przeczytałam z dziećmi „na raz” – nie dało się inaczej 🙂 Liczne zabawne ilustracje umilają lekturę, a wygodny format sprawia, że zawsze można ją zabrać ze sobą. Polecamy! Idealna opowieść na poprawę humoru.

W zapowiedziach znaleźliśmy już tom trzeci! W nim kury postanowią zostać gwiazdami YouTube’a. Coś czuję, że znowu będzie szaleństwo, my już czekamy, a Wy?

Akapit Press

One thought on “Brygada Brawurowych Kur 2 – Wydawnictwo AKAPIT PRESS – patronat bloga

Dodaj komentarz