„Biblia w komiksie” Boża historia od Początku po Wieczność – Wydawnictwo AA

Dziś mój piękny patronat 🙂 Ach, jak ja czekałam na tę Biblię!

Wydawnictwo AA przygotowało coś wspaniałego! „Biblia. Boża historia od Początku po Wieczność” jest całkowicie nowym, oryginalnym arcydziełem amerykańskich ilustratorów. To zupełnie nowa Biblia w komiksie, po raz pierwszy dostępna w polskim wydaniu. Nie jest wznowieniem, ani kontynuacją jakiegokolwiek komiksowego wydania Biblii, dostępnego wcześniej na polskim rynku wydawniczym!

Biblia jest komiksową adaptacją Pisma Świętego, wiernie oddającą treść kanonicznych, natchnionych ksiąg Biblii. Ta ponad 830 – stronicowa pozycja jest dziełem wybitnych autorów tworzących dla Marvel i DC Comics!

Co ważne – Biblia jest zgodna z Nauką Kościoła – posiada Imprimatur.

koszyk

Muszę przyznać, że wnętrze zachwyciło nie tylko dzieci. To prawdziwa uczta duchowa, we wspaniałej formie artystycznej. U dołu każdej strony znajdują się odniesienia do konkretnych fragmentów Pisma Świętego, a cała opowieść, wydarzenia i dialogi podążają ściśle za tekstem Biblii. Bardzo doceniam także dodatkową część, która wprowadza czytelnika w rzeczywistość historyczną Ziemi Świętej w czasach Jezusa.

Adaptacja przedstawia najważniejsze tematy i wątki w Biblii. Czytelnicy poznają aż 169 historii biblijnych, od Księgi Rodzaju, po Księgę Apokalipsy.

Gwarantuję, że takie wydanie zachęci każdego młodego czytelnika, by odkrywać Słowo Boże i karmić się nim każdego dnia.

Biblię w komiksie możecie kupić w klasycznym wydaniu lub w dodatkowej obwolucie upamiętniającej I Komunię Świętą, a nawet w wersji komunijnej z wydrukowaną dedykacją. Zajrzyjcie TUTAJ i wybierzcie dowolną formę.

Bardzo, bardzo polecamy!

„Biblia w komiksie”

Przekład: Magdalena Partyka

Oprawa: twarda

Ilość stron: 832

Dla dzieci: 7+

Wydawnictwo AA

ISBN: 978-83-8340-033-4