Adwentownik 2023 – Przepiękny, wartościowy przewodnik adwentowy dla całej rodziny! 6 edycja.

Już po raz szósty mam przyjemność zaprosić Was do duchowego przeżywania Adwentu, z wartościowym przewodnikiem, skierowanym do całej rodziny.

Adwentownik to pomysłowy, pięknie wydany, wypełniony wiedzą i niespodziankami przewodnik, który ukazuje piękno i duchowy wymiar Adwentu. Umili wspólny, rodzinny czas oczekiwania na narodziny Jezusa, zaangażuje dzieci do wyzwań, przekaże solidną dawkę wiedzy, a przede wszystkim zjednoczy całą rodzinę. Od kilku lat dzielę się z Wami tym cennym dla katolików przewodnikiem i wiem, że tysiące rodzin każdego roku z radością czekają na nową edycję.

W tym roku do każdego egzemplarza dołączony jest WIENIEC ADWENTOWY, którego poszczególne elementy dzieci mogą pokolorować po zrealizowaniu zadania na dany dzień. Wspaniałą nowością było zaproszenie dzieci do współtworzenia grafiki Adwentownika, dlatego na każdej karcie znajdziecie elementy do pokolorowania. Najmłodsi mogą je ozdobić wedle swoich upodobań!

koszyk

Online (wysyłka w kraju i za granicę):

Stacjonarnie:

  • Wrocławska Księgarnia Archidiecezjalna, Pl. Katedralny 19, Wrocław
  • Pociąg do Bajeczki, ul. Monte Casino 68, Wrocław
  • Księgarnia św. Heleny, Plac Jakuba Wejhera 13, Wejherowo
  • Sklep Misericordia (przy Bazylice Bożego Miłosierdzia), ul. Siostry Faustyny 3, 30-608 Kraków
  • Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny, ul. Stolarska 6/30, 31-043 Kraków

Co roku jestem zachwycona nowymi ciekawostkami adwentowymi z zakresu wiedzy religijnej, biblijnej, socjologii, tradycji, historii Kościoła czy etnografii. Są one przygotowane w przystępnej i ciekawej dla dzieci formule.

Nie zabrakło wyzwań (bardzo spodobał mi się dzień bez narzekania :), jest także krzyżówka, zadanie na spostrzegawczość, czas na wspólną modlitwę, rodzinne pieczenie pierniczków, wyjście na roraty, czy napisanie krótkiego wiersza. Aktywności jest bardzo dużo. W piękny sposób będą one jednoczyć rodzinę i wypełniać ten czas radosnym oczekiwaniem.

Bardzo polecam! Nie wyobrażamy sobie już Adwentu bez Adwentownika :)))

Adwentownik skierowany jest do dzieci w wieku około 3 – 11 lat. Z radością informuję, że przewodnik ten został wyróżniony w konkursie Feniks 2023, organizowanym przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich.

Dodaj komentarz