Adwentownik 2022 – przewodnik adwentowy, który ma pokazać piękno i głęboki duchowy wymiar Adwentu + SZOPKA

Po raz piąty mam przyjemność zaprosić Was do duchowego przeżycia Adwentu, z wartościowym przewodnikiem, skierowanym do całej rodziny.

Adwentownik to pomysłowy, pięknie wydany, wypełniony wiedzą i niespodziankami przewodnik, który ukazuje piękno i duchowy wymiar Adwentu. Umili wspólny, rodzinny czas oczekiwania na narodziny Jezusa, zaangażuje dzieci do wyzwań, przekaże solidną dawkę wiedzy, a przede wszystkim zaangażuje całą rodzinę. Od kilku lat dzielę się z Wami tym cennym dla chrześcijan przewodnikiem i wiem, że tysiące rodzin każdego roku z radością do niego wracają!

Tegoroczna edycja jest zachwycająca z powodu dwóch niespodzianek! Do każdego egzemplarza dołączona jest szopka wraz z podstawką do kolorowania na każdy dzień Adwentu oraz dekoracyjne pierniczki do wycięcia na wigilijny stół. Na odwrocie każdego z nich możemy wpisać pozdrowienia i życzenia dla domowników lub gości. Będą cudnym podarkiem i pamiątką. Okładka przewodnika nawiązuje do betlejemskich domków, które będą się pojawiać codziennie, a dla uważnych czeka pewna zagadka!

koszyk

Stacjonarnie:

  • Wrocławska Księgarnia Archidiecezjalna, Pl. Katedralny 19, Wrocław
  • Pociąg do Bajeczki, ul. Monte Casino 68, Wrocław
  • Księgarnia św. Heleny, Plac Jakuba Wejhera 13, Wejherowo
  • Sklep Misericordia (przy Bazylice Bożego Miłosierdzia), ul. Siostry Faustyny 3, 30-608 Kraków

Każda strona Adwentownika wypełniona jest ciekawostką. Znajdziecie tu informacje o Świętej Barbarze, biskupie Mikołaju z Miry, dowiecie się jaką łaską od Boga została obdarzona Maryja i odkryjecie posłańca Boga – Archanioła Gabriela. Dowiecie się także, na jakie dwie części podzielony jest Adwent, czy to dlaczego wieniec adwentowy tworzymy z drzew iglastych. To tylko kilka z ciekawostek, resztę polecam odkryć osobiście!

Nie zabrakło także wyzwań, labiryntów, szukania różnic, czasu na wspólną modlitwę, słuchanie pieśni adwentowych, czy pisanie listów. Aktywności jest bardzo dużo. W piękny sposób będą one jednoczyć rodzinę i wypełniać ten czas radosnym oczekiwaniem.

Bardzo polecam!

Dodaj komentarz