Doktor Dolittle i jego zwierzaki – Wydawnictwo Jung-Off-Ska – audiobook

Czy są tu miłośnicy twórczości pani Edyty Jungowskiej? Ja już nie jestem w stanie zliczyć ile razy przesłuchaliśmy „Pippi Pończoszankę”, „Emila ze Smalandii”, czy „Dzieci z Bullerbyn”. Wszystkie audiobooki w wydaniu pani Edyty kochamy, nie potrafię wybrać jednego. Staś zaraz po przebudzeniu włącza je każdego dnia, niektóre recytuje niemal z pamięci!

Dziś chciałam podzielić się z Wami najnowszym audiobookiem – „Doktor Dolittle i jego zwierzaki” według nowego tłumaczenia Michała Kłobukowskiego, który w mistrzowski sposób przeczytała pani Edyta Jungowska. Projekt okładki i ilustracje wykonał Maciej Szymanowicz.

koszyk

Audiobook skierowany jest do dzieci w wieku około 4 – 8 lat, choć i moje starszaki słuchają go z zainteresowaniem.

John Dolittle to najsłynniejszy na świecie lekarz zwierząt, największy ich przyjaciel i jedyny człowiek, który włada wszystkimi językami zwierzęcego świata. Tylko on przepisze koniowi okulary, zaplombuje krokodylowi ząb, a szczura wyleczy z żółtaczki. Teraz dzięki swoim przyjaciołom pokona wszelkie trudności, żeby dotrzeć do Afryki i ratować chore małpy. Niestraszny mu będzie groźny afrykański król, czy krwiożerczy piraci. Nie przeszkodzi mu sztorm, czy brak pieniędzy. Gdy ktoś kocha zwierzęta, zawsze sobie poradzi, czego dowodem jest Doktor Dolittle.

Bardzo polecamy!

Dodaj komentarz