Królewna Śnieżka POP UP – Wydawnictwo ENTLICZEK

Są takie książki obok których nigdy nie przejdę obojętnie! To pozycje pop up, które zachwycają formą i pomysłowym wydaniem. Wydawnictwo Entliczek oferuje nam serię niezwykłych, pięknie wydanych książek, które poruszą serca przedszkolaka i dorosłego. To książki dla całej rodziny.

Kolekcja Retro to klasyka baśni z kultowej serii książek przestrzennych z ruchomymi elementami zaprojektowanych przez mistrza gatunku, znanego czeskiego artystę – Vojtěcha Kubaštę.

 

koszyk

 

„Królewna Śnieżka” to pierwszy w naszym domu pop up z serii, ale wiem już z całą pewnością że sięgniemy po kolejne („Czerwony Kapturek”, „Jaś i Małgosia”, „Kot w butach”).

Na 12 stronach znajdziemy klasyczną opowieść z cudnymi, ruchomymi elementami! Przekładając kartę po karcie otrzymujemy niezwykły obraz, w którym znajdują się elementy które można poruszać! A to jest czarodziejskie lustro, w którym możemy zmienić obraz, a to w oknach pojawiają się krasnoludki, a to zła królowa pod postacią staruszki podaje Śnieżce jabłko!

Odnoszę wrażenie że ta książka ma niebywałą moc i gdy ją czytamy dzieci są jak zaczarowane. Za każdym razem wywołuje radość i zachwyt i przede wszystkim pobudza wyobraźnię.

Vojtech Kubašta stworzył ponad 200 książek, które zostały przetłumaczone na blisko 40 języków. Jego nowatorskie pop-upy do dziś inspirują architektów papieru na cały świecie. To klasyka we wspaniałym wydaniu! Być może pamiętacie tę książkę z własnego dzieciństwa.

Bardzo polecamy! Książka spodoba się dzieciom w wieku od około 3 lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

2 thoughts on “Królewna Śnieżka POP UP – Wydawnictwo ENTLICZEK

  • 18 grudnia 2019 at 18:01
    Permalink

    Miałam całą serię gdy byłam dzieckiem. Mój tata jakimś cudem zdobył dla mnie. Kochałam te książki, czytałam, oglądałam i wyobrażałam sobie. Teraz, mając 55 lat, zostały mi dwie, ale dość mocno zniszczone. Chciałabym takie same książki ofiarować moim wnukom.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *