Zwierzaczki z głośnej paczki – Wydawnictwo AWM – patronat bloga

Dziś mam ciekawą propozycję dla najnajów! Najmłodsze dzieci kochają książki, w których dzieje się coś wyjątkowego, dlatego z całą pewnością spodoba się im książka dźwiękowa, z elementami sensorycznymi.

koszyk

„Zwierzaczki z głośnej paczki” to kartonowa książka, w której dużo się dzieje! Dzieci poznają zwierzęta, mogą dotknąć ich futerka i posłuchać odgłosów jakie wydają. Dodatkową atrakcją jest wykrojnik w kształcie głów zwierzątek.

Wierszowana historia wpada w ucho, oswaja małych czytelników z wiejskimi zwierzętami, z przyjaźnią i zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Dodatkowo w dymkach zapisano wyrazy dźwiękonaśladowcze, dzięki czemu malec oswoi i utrwali odgłosy zwierząt.

Urocza, kolorowa historia pobudza zmysł wzroku, dotyku i słuchu. Naciskając elementy futerkowe dziecko ma wiele radości z głosów, które wydają zwierzęta. Bardzo ciekawa lektura dla najmłodszych. Jest solidnie wykonana, z bezpiecznymi, zaokrąglonymi rogami. Z tyłu książki znajdziecie guzik, którym można wyłączyć funkcję dźwiękową. Bateria jest wymienna. Bardzo polecam dla małych odkrywców świata zwierząt.

Autor: Mirosława Kwiecińska
Ilustrator: Agnieszka Ulatowska
Przedział wiekowy: 1-3 latka

Oprawa: twarda + mechanizm dźwiękowy + futerka    
Ilość stron:10 stron

AWM - Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski

Dodaj komentarz