Pion i poziom – Wydawnictwo DWIE SIOSTRY

Wydawnictwo Dwie Siostry nie przestaje czarować! Każda pozycja z tej oficyny ma w sobie „to coś”, co sprawia że książka zapada czytelnikowi w pamięć. Tym razem banalny na pozór temat pionu i poziomu pokazał się nam w nowym wymiarze.

koszyk

Każde moje dziecko po przeczytaniu tej książki miało doskonały humor, bowiem to nie jest zwykła, oczywista książka. To coś więcej! Prosty przekaz, zabawne ilustracje i zupełnie inne spojrzenie na otaczający nas świat.

Niektóre rzeczy są pionowe, inne poziome, ale czasem życie weryfikuje te postawy i może być wesoło! Jeżeli chcecie zobaczyć rodziców wychodzących do pracy w pionie, a wracających w poziomie, albo psa, który zazwyczaj bywa w poziomie, ale często chciałby być w pionie to nie wahajcie się – sięgnijcie po tę książkę. Dużo w niej oryginalnych, dowcipnych i zabawnych pionów i poziomów.

Tekst przygotował Bartosz Sztybor, za ilustracje odpowiada Łukasz Golędzinowski. Książka otrzymała wyróżnienie w międzynarodowym konkursie na projekt książki ilustrowanej dla dzieci Jasnowidze 2018/2019.

Na 28 stronach znajdziecie nietuzinkowe pomysły, które zachęcą dzieci do uważnych obserwacji wszystkiego wokół. Książka jest w całości kartonowa, z bezpiecznymi zaokrąglonymi rogami. Skierowana jest do dzieci od około dwóch lat. Bardzo polecam. Doskonały humor dla całej rodziny!

Dodaj komentarz