Pion i poziom – Wydawnictwo DWIE SIOSTRY

Wydawnictwo Dwie Siostry nie przestaje czarować! Każda pozycja z tej oficyny ma w sobie “to coś”, co sprawia że książka zapada czytelnikowi w pamięć. Tym razem banalny na pozór temat pionu i poziomu pokazał się nam w nowym wymiarze.

koszyk

Każde moje dziecko po przeczytaniu tej książki miało doskonały humor, bowiem to nie jest zwykła, oczywista książka. To coś więcej! Prosty przekaz, zabawne ilustracje i zupełnie inne spojrzenie na otaczający nas świat.

Niektóre rzeczy są pionowe, inne poziome, ale czasem życie weryfikuje te postawy i może być wesoło! Jeżeli chcecie zobaczyć rodziców wychodzących do pracy w pionie, a wracających w poziomie, albo psa, który zazwyczaj bywa w poziomie, ale często chciałby być w pionie to nie wahajcie się – sięgnijcie po tę książkę. Dużo w niej oryginalnych, dowcipnych i zabawnych pionów i poziomów.

Tekst przygotował Bartosz Sztybor, za ilustracje odpowiada Łukasz Golędzinowski. Książka otrzymała wyróżnienie w międzynarodowym konkursie na projekt książki ilustrowanej dla dzieci Jasnowidze 2018/2019.

Na 28 stronach znajdziecie nietuzinkowe pomysły, które zachęcą dzieci do uważnych obserwacji wszystkiego wokół. Książka jest w całości kartonowa, z bezpiecznymi zaokrąglonymi rogami. Skierowana jest do dzieci od około dwóch lat. Bardzo polecam. Doskonały humor dla całej rodziny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *