Zombie Teenz: Ewolucja – FoxGames

Moje dzieci bardzo lubią gry kooperacyjne, do tego lubują się we wszelkich zombiakach, dlatego nie mogło u nas zabraknąć gry „Zombie Teenz: Ewolucja„.

Gra jest kontynuacją „Zombie Kidz: Ewolucja”, czyli pierwszej tego typu gry dla dzieci – gry, która zmienia się, ewoluuje i zapisuje postępy uczestników! Jest to samodzielna gra z innym zestawem reguł, więc nie musicie grać w pierwszą, aby przejść do drugiej. Możecie oczywiście połączyć obie gry, aby mieć jeszcze więcej zabawy i radości 🙂

Wypędzone ze szkoły zombie zeszły do kanałów. Właśnie tam założyły swoją bazę, z której planują odwet na mieszkańcach Waszego miasta.

Zasady są proste! Trzeba wyjść z ukrycia i odnaleźć cztery składniki antidotum, które przywróci zombie ich ludzką postać. Musicie to zrobić, zanim zombie opanują cztery budynki na planszy miasta.

Gra skierowana jest do dzieci od około 8 roku życia i udział w niej może wziąć od 2 do 4 graczy. Jedna rozgrywka trwa około 20 minut.

W solidnym, kartonowym pudełku znajdziecie wszystko, co pomoże Wam rozprawić się z zombiakami (plansza miasta, figurki bohaterów, hordy zombie, płytki opanowanych budynków, skrzynki ze składnikami, kostki, kartki wydarzeń i koperty, które otworzycie w odpowiedniej chwili!

Rozwiązania są dwa: albo wszyscy wygrywacie, jeśli zdołacie przenieść do szkoły 4 skrzynki składników, lub wszyscy przegrywacie, jeśli budynki zostaną opanowane.

Najciekawsze jest jednak to, że gra ewoluuje! Niezależnie od wyniku, umieszczacie na torze postępu w paszporcie – naklejkę z mózgiem, jeśli udało się Wam wypełnić misję – wówczas przyklejacie naklejkę z trofeum przy liście misji oraz na torze postępu. Jeśli wypełnicie wszystkie trzy misje z danej kategorii, to wówczas oznaczacie ją jako ukończoną, umieszczając naklejkę z odznaką osiągnięć. Umieszczanie naklejek na ponumerowanych miejscach da Wam prawo do otwarcia koperty! W środku każdej z nich czekają na Was kolejne niespodzianki – zaawansowane zasady i nowe misje, dlatego ta gra posłuży na długo i nigdy się Wam nie znudzi!

koszyk

Gra jest starannie wydana, świetnie zilustrowana i z całą pewnością spodoba się miłośnikom zombiaków oraz wszystkim, którzy cenią prawdziwe emocje podczas wspólnych rozgrywek. Jej autorką jest Annick Lobet. Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.