Zombie Teenz: Ewolucja – FoxGames

Moje dzieci bardzo lubią gry kooperacyjne, do tego lubują się we wszelkich zombiakach, dlatego nie mogło u nas zabraknąć gry “Zombie Teenz: Ewolucja“.

Gra jest kontynuacją “Zombie Kidz: Ewolucja”, czyli pierwszej tego typu gry dla dzieci – gry, która zmienia się, ewoluuje i zapisuje postępy uczestników! Jest to samodzielna gra z innym zestawem reguł, więc nie musicie grać w pierwszą, aby przejść do drugiej. Możecie oczywiście połączyć obie gry, aby mieć jeszcze więcej zabawy i radości 🙂

Wypędzone ze szkoły zombie zeszły do kanałów. Właśnie tam założyły swoją bazę, z której planują odwet na mieszkańcach Waszego miasta.

Zasady są proste! Trzeba wyjść z ukrycia i odnaleźć cztery składniki antidotum, które przywróci zombie ich ludzką postać. Musicie to zrobić, zanim zombie opanują cztery budynki na planszy miasta.

Gra skierowana jest do dzieci od około 8 roku życia i udział w niej może wziąć od 2 do 4 graczy. Jedna rozgrywka trwa około 20 minut.

W solidnym, kartonowym pudełku znajdziecie wszystko, co pomoże Wam rozprawić się z zombiakami (plansza miasta, figurki bohaterów, hordy zombie, płytki opanowanych budynków, skrzynki ze składnikami, kostki, kartki wydarzeń i koperty, które otworzycie w odpowiedniej chwili!

Rozwiązania są dwa: albo wszyscy wygrywacie, jeśli zdołacie przenieść do szkoły 4 skrzynki składników, lub wszyscy przegrywacie, jeśli budynki zostaną opanowane.

Najciekawsze jest jednak to, że gra ewoluuje! Niezależnie od wyniku, umieszczacie na torze postępu w paszporcie – naklejkę z mózgiem, jeśli udało się Wam wypełnić misję – wówczas przyklejacie naklejkę z trofeum przy liście misji oraz na torze postępu. Jeśli wypełnicie wszystkie trzy misje z danej kategorii, to wówczas oznaczacie ją jako ukończoną, umieszczając naklejkę z odznaką osiągnięć. Umieszczanie naklejek na ponumerowanych miejscach da Wam prawo do otwarcia koperty! W środku każdej z nich czekają na Was kolejne niespodzianki – zaawansowane zasady i nowe misje, dlatego ta gra posłuży na długo i nigdy się Wam nie znudzi!

koszyk

Gra jest starannie wydana, świetnie zilustrowana i z całą pewnością spodoba się miłośnikom zombiaków oraz wszystkim, którzy cenią prawdziwe emocje podczas wspólnych rozgrywek. Jej autorką jest Annick Lobet. Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *