Zielona łódź podwodna Przedziadka – Wydawnictwo TEKTURKA

Jeśli pamiętacie książkę “Hej, Przedziadku!” – opowieść napisaną przez jednego z najsłynniejszych dziadków na świecie i wielką legendę muzyki – Paula McCartneya z zespołu The Bealtles, to z pewnością ucieszy Was wiadomość o kolejnych przygodach z serii!

My z wielką niecierpliwością czekaliśmy na nowe perypetie Przedziadka. Pierwsza część jest już bardzo „wyczytana” i ukochana. Bardzo lubimy do niej wracać i to nie tylko my, zajęła ona bowiem pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa” i została przetłumaczona na ponad 30 języków!

„Zielona łódź podwodna Przedziadka” dostarczy Wam wielu emocji i nie pozwoli się nudzić ani chwili!

koszyk

W pewien upalny, letni dzień Przedziadek zaprosił swoje wnuczęta do supertajnej Szopy Wynalazków. Panował tam orzeźwiający chłód i było mnóstwo niezwykłych urządzeń. Podczas przeczesywania szopy dzieci znalazły zdjęcie Przebabci i wszyscy wspólnie postanowili ją odszukać!

W tajnym pomieszczeniu dziadek przechowywał … magiczną, zieloną łódź podwodną i to właśnie nią cała rodzina wyruszyła w poszukiwaniu Przebabci! Ech, wylecieć w powietrze przez dach szopy to jest coś, a lecieć po niebie i patrzeć na świat z góry to dopiero emocje, jednak największe atrakcje czekały w pewnej małej wiosce, do której szczęśliwie dotarli. Trafili tam na paradę muzyków, posłuchali opowieści o Przebabci i poznali kilka podpowiedzi o tym, w jaki sposób mogą ją odnaleźć! To jednak dopiero początek przygód dziadka i czwórki jego wnucząt. Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądały ich perypetie w dżungli, w głębinach oceanu, czy podczas spotkania z gigantyczną ośmiornicą to koniecznie zaproście Przedziadka do swojego domu. Musicie też dowiedzieć się, gdzie skrywała się babcia! Zakończenie jest bardzo zaskakujące.

Książka idealna do rodzinnego, głośnego czytania. Pełna kolorów, zaskakujących wydarzeń i pięknych relacji z dziadkami. Jest taka idealna – zarówno treść, jak i bogactwo ilustracji oczarują nawet najwybredniejszego czytelnika. Bardzo polecamy!

„Zielona łódź podwodna Przedziadka”

Tekst: Paul McCartney

Przekład: Agata Mietlicka

Ilustracje: Kathryn Durst

Oprawa: twarda

Ilość stron: 32

Dla dzieci: 4+

Wydawnictwo: TEKTURKA

Wydawnictwo Tekturka

Dodaj komentarz