Gryzak. Łap potworka – Wydawnictwo WILGA

Kacper kocha książki, szczególnie te o potworach! Niestety pewnego dnia żarłoczny i łakomy książkopotworek wygryzł się ze swojej książki i zrobił w pokoju chłopca ogromne spustoszenie!

Tak, tak! Właśnie macie przed sobą trzeci tom przezabawnej serii książek o Gryzaku 🙂 Jeśli pokochaliście poprzednie części to koniecznie musicie zaprzyjaźnić się również z tą!

„Gryzak. Łap potworka”

koszyk

Tym razem Gryzak schował się w encyklopedii! Przegryzł się w niej przez Słońce, Księżyc, psy, koty i dział ze sztuką. Przekąsił także „Świat kolorów” i nieźle w niej namieszał! Zrobił istne spustoszenie i bardzo zdenerwował pewnego głodnego smoka.

Czeka Was tu zwariowany pościg, dużo humoru i całkiem solidna garść wiedzy o kosmosie i pierwszym lądowaniu na Księżycu. Dowiecie się ciekawostek z życia psów i kotów oraz poznacie historię rysunku. Cała ta wiedza „przemycona” jest w ciekawy i atrakcyjny sposób.

Książka pełna jest klapek, otworków i przezabawnych scen. Zainteresuje nawet najwybredniejszego czytelnika! Idealna propozycja dla każdego przedszkolaka i dziecka, które mogłoby się wydawać – nie usiedzi spokojnie pięciu minut! 😉 Od Gryzaka nikt się nie oderwie.

Bardzo polecamy!

„Gryzak. Łap potworka”

Tekst i ilustracje: Emma Yarlett

Oprawa: twarda

Ilość stron: 17

Dla dzieci: 3+

Wydawnictwo WILGA

Wydawnictwo Wilga - Home | Facebook

One thought on “Gryzak. Łap potworka – Wydawnictwo WILGA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.