Zagubiona małpka – Wydawnictwo TEKTURKA

Ależ mi się buzia śmiała na wieść o tej książce w polskim wydaniu! Kocham twórczość Julii Donaldson i Axela Schefflera.

Do kultowego w naszym domu „Gruffalo” i „Miejsce na miotle” dołączyła „Zagubiona małpka”. Książka pełna humoru, pięknych ilustracji i uroku!

koszyk

Małej małpce zgubiła się mama, jednak w smutku pociesza ją motyl, który z chęcią służy pomocą. Będzie podpowiadał maleństwu gdzie może ono znaleźć swoją mamę, tylko… to nie będzie takie łatwe. Najpierw trafią na słonicę, później będzie wężyca, następnie pajęczyca, papuga, żaba, a nawet nietoperzyca! Ile perypetii czeka tę dwójkę, żeby odnaleźć małpią mamusię? Przekonajcie się sami!

Wspaniała komedia pomyłek, z pięknym i szczęśliwym zakończeniem, w mistrzowskim tłumaczeniu Michała Rusinka. Książka idealna już dla najmłodszych dzieci, od około drugiego roku życia. Jestem pewna, że polubicie tą uroczą, małą małpkę i jej perypetie! Książka zapewni Wam dużą dawkę humoru i pięknych wrażeń wizualnych, bo ilustracje są czarujące.

Bardzo polecamy! Jeśli nie znacie jeszcze innych pozycji tego wspaniałego duetu, to zajrzyjcie tutaj: KLIK.

A w kwietniu wydawnictwo Tekturka szykuje następna literacką petardę – pojawi się kolejna książka Julii Donaldson i Axela Schefflera – „Ślimak i wieloryb”. Tak bardzo się cieszymy!

„Zagubiona małpka”

Tekst: Julia Donaldson

Przekład: Michał Rusinek

Ilustracje: Axel Scheffler

Oprawa: twarda

Ilość stron: 32

Wydawnictwo Tekturka

Wydawnictwo Tekturka

Dodaj komentarz