„Wyprawa po Smoki. Dołącz do misji i ocal najbardziej niezwykłego smoka na świecie” – Wydawnictwo Znak Emotikon

Hej, miłośnicy smoków, wypraw i zagadek!

Macie ochotę na niezwykłą przygodę? Dziś zabieram Was na Smoczą Arkę – najpotężniejszy statek na świecie. To prawdziwy cud techniki, w którym oprócz kajut z załogą, biblioteką, czy jadalnią znajdziecie także kajuty ze smokami, z różnych stron świata! Brakuje tylko jednego – niebiańskiego i to Wy będziecie mieli okazję go odnaleźć…

„Wyprawa po Smoki. Dołącz do misji i ocal najbardziej niezwykłego smoka na świecie

koszyk

Smocza Arka pełni bardzo ważną funkcję. To w niej schronienie znajdują smoki z różnych zakątków świata. W niej również znajduje się baza informacji o każdym gatunku, brakuje tylko tego jednego… Od wieków trwają poszukiwania niebiańskiego smoka i jest wielka obawa, że ten najbardziej mistyczny okaz może wyginąć!

Wraz ze strażniczką smoków, Curatorią Draconis i jej załogą wsiądziecie na arkę, by poznać węże morskie i smoki głębinowe w Oceanii. Czekają na Was także piękne, acz bezlitosne okazy ze skutej lodem Antarktyki, wspaniałe hydry z Ameryki Południowej, czy miniaturowe okazy z lasów deszczowych puszczy amazońskiej. W Ameryce Północnej prym wiodą drakony – potężne samotniki, skrywające się w jaskiniach, zaś w Europie spotkacie hipnotyzującą głosem wywernę i leśne smoki. Afrykę zamieszkują dwuskrzydłe, a Azję wyjątkowe smoki chińskie.

Macie ochotę poznać bliżej wszystkie te okazy? Chcecie posłuchać intrygujących legend i przenieść się w świat magii? To wszystko czeka Was na kartach książki. Oprócz tego staniecie się prawdziwymi tropicielami, bowiem znajdziecie tu tajemnicze podpowiedzi, które mogą doprowadzić Was tam, gdzie skrywa się niebiańskie jajo…

Ta wielkoformatowa pozycja zachwyci nie tylko najmłodszych, sprawi bowiem wiele przyjemności także dorosłym. Znajdziecie tu potężną dawkę wiedzy, tropów, ciekawostek, ale prym wiodą ilustracje! Imponująco wydana książka wypełniona jest grafikami autorstwa Tomislava Tomicia odpowiedzialnego za ilustracje w serii o Harrym Potterze. Prawdziwe cudeńko. Warto mieć ją w swojej biblioteczce. Czytaliśmy ją już wiele, wiele razy i za każdym cieszy równie mocno.

„Wyprawa po Smoki. Dołącz do misji i ocal najbardziej niezwykłego smoka na świecie”

Tekst: Curatoria Draconis

Ilustracje: Tomislav Tomić

Przekład: Natalia Wiśniewska

Oprawa: twarda

Ilość stron: 75

Dla dzieci: 6+

Wydawnictwo ZNAK EMOTIKON

Znalezione obrazy dla zapytania znak emotikon

Dodaj komentarz