„Wielkopostnik 2022. 40 kroków do Wielkanocy” – przewodnik na Wielki Post dla dzieci oraz rodziców.

Kolejny raz mam przyjemność podzielić się z Wami wartościowym pomysłem na wyjątkowe przeżywanie Wielkiego Postu.

Wielkopostnik to nietypowy przewodnik na Wielki Post, który powstał z potrzeby serca. Pomoże dzieciom i rodzicom duchowo przeżyć ten szczególny czas w roku liturgicznym i jeszcze lepiej przygotować się do najważniejszych dla katolika świąt, Wielkanocy.

Zapraszam Was na kolejną edycją tego wartościowego projektu!

Wielkopostnik 2022 kupicie tutaj: KLIK

Druga edycja Wielkopostnika oczarowała mnie pięknym, obszernym wydaniem i kolejnymi licznymi ciekawostkami. Na 50 stronach znajdziecie wiele wartościowych treści obejmujących okres od Środy Popielcowej do Poniedziałku Wielkanocnego.

Publikacja ma religijny charakter i znajdziecie tu tematy związane z Drogą Krzyżową, postem, modlitwą, jałmużną. Dowiecie się dlaczego Wielki Post trwa akurat 40 dni i co w tym czasie symbolizuje kolor fioletowy. Poznacie wielu świętych oraz dowiecie się dlaczego Gorzkie Żale są wyjątkowym zabytkiem naszej kultury. Dzieci znajdą tu również miejsce na aktywności, czy własne postanowienia. Do każdego egzemplarza dołączona jest specjalna karta – wielkanocne drzewko życia do codziennych dobrych uczynków – darów serca. Gdy uda się wykonać dziecku zadanie, wówczas koloruje jedną pisankę na drzewku, a w Wielkim Tygodniu kolorujemy pisanki leżące na trawie. Składając zamówienie koniecznie wpiszcie liczbę dzieci, które korzystać będą z Wielkopostnika. Wydawnictwo prześle wówczas taką ilość dodatkowych kart.

Wielkopostnik skierowany jest do całych rodzin, skorzystają z niego zarówno przedszkolaki, jak i starsze dzieci, a nawet młodzież. Jest pięknie i starannie wydany, a jego wygodna forma i poręczny format sprawiają, że można go ustawić w kuchni, jadalni, salonie, czyli wszędzie tam, gdzie spotyka się rodzina.

Polecam z całego serca. Ta publikacja pomoże zrozumieć dzieciom dlaczego czas Wielkiego Postu jest tak wyjątkowy i dlaczego warto go pielęgnować.

koszyk

Wielkopostnik kupicie online (wysyłka w kraju i za granicę):

Stacjonarnie:

  • Wrocławska Księgarnia Archidiecezjalna, Wrocław, Ostrów Tumski,
  • Księgarnia POCIĄG DO BAJECZKI Warsztaty Młodego Artysty, Wrocław, ul. Monte Casino (obok kościoła),
  • Księgarnia św. Heleny, Plac Jakuba Wejhera 13, Wejherowo
  • Księgarnia św. Pawła, ul. Armii Krajowej 26, Gdynia

Ważne! Przy zamówieniu pamiętajcie, aby podać liczbę dzieci, które będą korzystać z WIELKOPOSTNIKA – otrzymacie wtedy odpowiednią ilość dodatkowych kart tak, aby każde dziecko mogło mieć swoją i ją uzupełniać przez cały Wielki Post!

Wielkopostnik - kalendarz na Wielki Post

Dodaj komentarz