Więcej przygód w Dolinie Mumików – Wydawnictwo ZNAK EMOTIKON

Jeśli pragniecie zapoznać swoje dzieci z Muminkami to mam dziś dla Was książkę, która będzie idealnym wstępem do tej przygody. Opowieści o Muminkach zostały przetłumaczone na ponad 30 języków i doczekały się kilkunastu ekranizacji. Ten zbiór, zainspirowany opowiadaniami Tove Jansson, został uzupełniony o wyjątkowe ilustracje z najnowszego serialu „Dolina Muminków”.

Książka jest pięknie wydana, w twardej oprawie, z błyszczącymi zdobieniami. Na 128 stronach znajdziecie aż 9 opowiadań, podczas których Muminki stawią czoła kolejnym, życiowym wyzwaniom.

koszyk

Już od okładki wita nas piękny dom Muminków, w zacisznej dolinie, otoczony lasem. Niezależnie od pory dnia i roku każdy jest tu mile widziany.

Gdy zagłębimy się w opowiadania odkryjemy historię Filifionki i jej nowej towarzyszki, poznamy opowieść o duchach, przyjaźni i odwadze. Naszą ulubioną przygodą jest ta z niewidzialnym dzieckiem, która udowodni najmłodszym, że każdy potrzebuje być wysłuchanym, a historia z zimowym przodkiem i Too-tiki przeniesie Was w piękne, zaśnieżone klimaty. Nie zabrakło zimowych szaleństw Muminka na śniegu i zawodów, które mogły skończyć się niebezpiecznie, a w pewnym momencie będzie bardzo gorąco, bowiem dolinie zagrozi wybuch wulkanu. Potem czeka jeszcze burza i pewne tajemnicze zniknięcie, ale nie zdradzę Wam nic więcej. Koniecznie przekonajcie się sami jakie przygody czekają na Was w Dolinie Muminków.

Idealna książka na zimowe wieczory. Krótkie rozdziały, wartościowe przekazy płynące z opowiadań i dużo ilustracji zachwycą nie tylko dzieci.

Polecamy bardzo serdecznie!

„Więcej przygód w Dolinie Muminków”

Tekst: Amanda Li

Przekład: Aleksandra Kamińska

Oprawa: twarda

Ilość stron: 128

Dla dzieci: 3+

Wydawnictwo: Znak Emotikon

Znalezione obrazy dla zapytania znak emotikon

Dodaj komentarz