Wdzięcznik – Kreatywny dziennik dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Czy wiedzieliście, że bycie wdzięcznym podnosi poziom poczucia szczęścia aż o 25%! Taki wynik badań z pewnością zaskakuje i daje do myślenia. Wdzięczność rodzi znacznie więcej niż się nam wydaje, dlatego warto pielęgnować ją każdego dnia. Dzięki niej nie tylko jesteśmy radośniejsi, ale także z większym optymizmem patrzymy na świat, ludzi i życie, co sprawia że nasze samopoczucie i zdrowie jest w znacznie lepszej kondycji. Wdzięczność ma jeszcze jedną zaletę – optymizm bywa „zaraźliwy”, bowiem spotkanie osoby witającej uśmiechem i ciepłym słowem sprawia, że i drugiego człowieka taka postawa wprawia w lepszy nastrój, co znaczy, że dobro jest przekazywane dalej!

Wdzięczność to piękna umiejętność cieszenia się z drobiazgów i gestów. Osoby, które potrafią być wdzięczne mają większą satysfakcję z życia, znacznie szybciej radzą sobie z przeciwnościami i są optymistami, przez co łatwiej nawiązują relacje, są pewniejsze siebie, a nawet znacznie bardziej odporniejsze na stres.

Jak praktykować ten stan, który pozwala poczuć się szczęśliwym? Jak pokazać dzieciom, że wdzięczność rodzi piękne owoce i poprawia komfort życia? Warto sięgnąć po wyjątkową, pomysłową i bardzo ciekawie wydaną książkę!

„Wdzięcznik” udowadnia, że otwarcie zmysłów na otaczający nas świat może zmienić Wasze życie!

koszyk

W PROMOCYJNEJ CENIE!

Wdzięcznik dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych.

Która okładka skradła Wasze serce?

„Wdzięcznik” jest cudowną pomocą dla dzieci w wieku około 7-12 lat. Ten kreatywny dziennik wypełniony mnóstwem aktywności będzie świetnym przewodnikiem w docenianiu małych, a zarazem wielkich rzeczy i chwil. Książka przygotowana jest w ciekawy i bardzo pomysłowy sposób. Wypełniając jej strony młody czytelnik stworzy całoroczny, osobisty pamiętnik, do którego będzie mógł zawsze wrócić. Oczarowały nas liczne inspiracje i pomysły na zapiski! Jest ich mnóstwo, a dodatkowo zamieszczono bajkę, do której czytelnik może przygotować ilustracje, komiks, czy sentencje. Coś wspaniałego!

Jeśli pragniecie zaszczepić w dzieciach umiejętność celebrowania ważnych chwil i pielęgnowanie wspomnień, a także oswoić je w praktykowaniu uważności i rozpoznawaniu własnych emocji to koniecznie sięgnijcie po ten cudny, wyjątkowy pamiętnik! To aż 180 stron wartości, które zaowocują pięknym, wdzięcznym sercem. Polecam.

Dodaj komentarz