„Gotowi do zabawy?” BING – ruchome obrazki! Wydawnictwo HarperKids

Dziś propozycja dla najmłodszych! Bing to przyjazna, ciepła bajka o trzyletnim króliczku, który jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku.

Binga można odkrywać także na kartach książek. Wydawnictwo HarperKids przygotowało kolorową, pełną atrakcji i ruchomych elementów książkę w sam raz dla malców odkrywających świat.

koszyk

To książka do bardzo aktywnego czytania!

Spędzamy pełen atrakcji dzień w przedszkolu z Bingiem i jego przyjaciółmi. Zabawa w chowanego, malowanie farbami, czy taniec stają się bardzo realne, dzięki ruchomych elementom, które ożywiają ilustracje. Ale to nie wszystko! Możecie bawić się w wyszukiwanie poszczególnych przedmiotów, co sprzyja rozwojowi spostrzegawczości, a także uczyć się zdrowych nawyków żywieniowych. Maluchy dowiedzą się czym jest tamburyn, potrenują liczenie, a najwięcej radości sprawi im spotkanie z energicznym i rozbrykanym króliczkiem i jego kompaniami.

Książka ma wygodny format, jest w całości kartonowa, z bezpiecznymi rogami, więc idealnie sprawdzi sie już u najnajów. Książka jest doskonała do ćwiczenia małych paluszków i rozbudzania dziecięcej ciekawości świata. W ofercie wydawnictwa HarperKids dostępne są również inne tytuły z Bingiem i jego przyjaciółmi. Warto do nich zajrzeć: KLIK 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.