Tekturowe klocki konstrukcyjne do samodzielnego złożenia – CARDBLOCKS – wydawnictwo EGMONT

Tektura to zawsze najlepszy pomysł na zabawę! Ile to już rzeczy moje dzieci zrobiły z kartonowych opakowań po paczkach. U nas nic się nie zmarnuje, dlatego zbieram dla dzieci wszystkie opakowania.

A co jeszcze można zrobić z kartonu? – KLOCKI! i to jakie! Bardzo solidne, pomysłowe i dające wiele możliwości do zabawy.

koszyk

Wydawnictwo EGMONT ma w swojej ofercie tekturowe klocki konstrukcyjne do samodzielnego złożenia. ARDBLOCKS to produkt oryginalny, pomysłowy i genialny w swojej prostocie. Twórcą idei jest Pan Piotr Nawracała, zawodowo zajmujący się projektowaniem nietypowych opakowań z tektury. Klocki wykonane z tektury typu kraft. To włókna pierwotne celulozy pochodzące ze specjalnych upraw leśnych z domieszką makulatury. Tektura jest lekka, a przy tym wytrzymała – przetestowaliśmy ją w bardzo różnych warunkach i wbiegający w klocki sześciolatek nie zniszczył jej ani nie naderwał.

Bardzo dużo atrakcji sprawiło dzieciom składanie klocków. Uwijały się jak mróweczki, by jak najszybciej zacząć zabawę.

Budować można wszystko – zamek, domek, most, stolik z krzesełkami czy inne konstrukcje, które podsunie Wam wyobraźnia. U nas powstał garaż, domek, a nawet parking dla autek. Dzieci znajdą dla nich idealne zastosowanie. Ale to nie tylko zabawa. Klocki oswajają dzieci z formami przestrzennymi i rozbudzają wyobraźnię. Można je także kolorować kredkami, flamastrami, czy farbami.

Są w 100% ekologiczne, wyprodukowane w Polsce i bardzo solidne. My mamy zestaw podstawowy, składający się z 50 klocków. Dojrzałam jeszcze bryły platońskie, które z pewnością dokupimy, a także dostępna jest rotunda i kopuła. Myślę że świetnie jest je połączyć w jeden zestaw, wówczas powstanie ciekawe miasteczko.

Bardzo polecamy! Jestem mile zaskoczona ich jakością. Porządnie wykonane, trwałe, duże i dają setki możliwości zabaw.

One thought on “Tekturowe klocki konstrukcyjne do samodzielnego złożenia – CARDBLOCKS – wydawnictwo EGMONT

Dodaj komentarz