Tata Oli rusza do akcji! – Wydawnictwo DWUKROPEK

Czy są tutaj miłośnicy przezabawnej serii o niecodziennych przygodach pewnego szalonego taty?

Jeśli tak, to mam dla Was dobrą wiadomość. Nadeszła pora na nowy tytuł!

„Tata Oli rusza do akcji” to już 11 tom. Jak zwykle jest zaskakująco, komicznie, a i Edek nie zawiedzie Was swoją kreatywnością. Będzie także dużo zabawy, bo karnawał trwa w najlepsze 🙂

koszyk

Ola szykuje się na karnawałową zabawę. Bardzo się z tego powodu cieszy, choć ma również pewne obawy, ponieważ… tata też się na nią wybiera! Zaproszeni są również rodzice, dlatego tata chętnie korzysta z okazji. Emocje sięgają jeszcze wyżej, gdy tata zabiera się za szykowanie stroju robota dla Oli. W ruch idą narzędzia, kartony po mleku, kable, puszki, odkurzacz i inne szpargały. Trzeba przyznać, że przebranie wyszło fantastycznie, choć jest jeden problem – Ola nie może ruszać rękami. Według taty to kwestia przyzwyczajenia i nie trzeba się tym przejmować.

W końcu nadchodzi dzień zabawy. Wszyscy szykują się do wyjścia, a po lekcjach ma rozpocząć się bal. Edek sam przygotował swój strój – trzeba przyznać, że pomysłów mu nie brakuje. W końcu nadchodzi ten wyczekiwany moment, a wówczas Ola widzi tatę… Przyszedł w przebraniu na dziecięcy bal… Jako jedyny rodzic.

No cóż – tata i jego nieziemskie pomysły, plus dziecięcy bal, na którym przewidziano wiele atrakcji i konkurencji równa się… SZALEŃSTWO! Macie dość odwagi, by sięgnąć po taką mieszankę wybuchowych emocji i wrażeń?

Z radością patronuję nowej części, bo w naszym domu tata Oli zadomowił się na całego. Bardzo lubimy perypetie tej rodziny i z chęcią wracamy do wszystkich wydanych dotąd książek. Te lekkie, komiczne historie poprawią humor w najbardziej ponury dzień w roku. Polecamy serdecznie!

„Tata Oli rusza do akcji”

Tekst: Thomas Brunstrøm

Ilustracje: Thorbjørn Christoffersen

Oprawa: twarda

Ilość stron: 32

Dla dzieci: 5+

Wydawnictwo DWUKROPEK

TUTAJ PRZECZYTASZ RECENZJE INNYCH TOMÓW W SERII: klik!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.