Tak wiele rzeczy. So many things – Dwujęzyczna książka z pięknymi ilustracjami! – Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA

Lubię otaczać się pięknymi książkami. Wybieram dla dzieci te pozycje które wyróżniają się nietuzinkowymi ilustracjami i niosą wartość. Rynek książki dziecięcej jest bardzo nasycony, a rodzice mają ogromny wybór co wybrać dla swojego dziecka. Dziś chciałam podzielić się z Wami jedną z najlepszych według mnie książek obrazkowych do nauki języka angielskiego. Mój sześcioletni Staś jeszcze dziś rano, tuż przed wyjściem do przedszkola przeglądał ją i czytał mi nazwy swoich ulubionych zwierząt.

 

koszyk

 

„Tak wiele rzeczy. So many things”

Ilustrator: Maya Hanisch
Tłumacz: Katarzyna Piętka
Liczba stron: 48
Oprawa: twarda
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

 

Książka jest dużego formatu, a liczne ilustracje które przygotowała Maya Hanisch zachwycą nie tylko najmłodszych. Hanisch ukończyła Szkołę Muzeum Sztuk Pięknych w Bostonie w 2008 roku. Od tego czasu pracuje jako ilustratorka i autorka książek dla dzieci. Współpracuje z wieloma różnymi wydawnictwami na całym świecie. Mieszka i tworzy w Chile. To nasz pierwszy kontakt z twórczością tej autorki i jestem pewna że w przyszłości sięgniemy po inne pozycje. Te obrazy nas zachwyciły!

Oryginalny, nowoczesny styl sprawia że książkę można przeglądać godzinami. Znajdziecie w niej setki ilustracji, podpisanych językiem polskim i angielskim. 17 rozdziałów podzielonych jest tematycznie, dlatego szybko i wygodnie znajdziecie interesującą Was dziedzinę. Są tu np. sport, pogoda, zabawa, zwierzęta, kwiaty, ptaki, życie na wsi, w mieście i w ogrodzie oraz wiele, wiele więcej.

Bardzo polecamy! Nauka przez zabawę jest niezwykle efektywna, dlatego warto sięgać po tak ciekawe publikacje. Dzieci nawet nie zauważą że się uczą. Marzy mi się posiadać takie rozkładówki w formie plakatów na ścianie, lub zalaminowane jako maty na stół 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo nasza ksiegarnia logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.