„Tajemnice głębin oceanu. Podmorska wyprawa z latarką w ręku” – Wydawnictwo JEDNOŚĆ DLA DZIECI

Dziś prawdziwa gratka dla miłośników morskich głębin, wyszukiwanek i bardzo aktywnego czytania!

Wydawnictwo Jedność dla dzieci przygotowało oryginalną, pełną ciekawostek i atrakcji książkę o podwodnym świecie.

Każda rozkładówka przedstawia inne środowisko życia, wystarczy przesuwać latarką pod foliowymi stronami, a wówczas oświetlimy znajdujące się pod nimi zwierzęta! Czekają na Was ptaki, ssaki, ryby, gady i bezkręgowce.

koszyk

Książka w przystępny i ciekawy sposób zapozna młodych czytelników z oceanami pełnymi siedlisk niezwykłych zwierząt. Poznacie doskonałych nurków, czyli pingwiny, przyjrzycie się humbakom, delfinom i orkom, a także dowiecie się kto „sprząta” dno morskie. Oczaruje Was Wielka Rafa Koralowa, zaskoczy trująca broń wielu podwodnych osobników i zachwyci wspólne życie błazenków i ukwiałów. Dowiecie się również, kto skrywa się w gęstym lesie wodorostów, czyje mocne szczęki umożliwiają zjadane jeżowców, krabów i małży oraz przyjrzycie się wrakom statków, które zamieniły się w siedliska zwierząt.

Te i wiele więcej ciekawostek znajdziecie na kartach tej wyjątkowej książki. Każda rozkładówka ma dodatek w formie ciemnej strony. Jest to gęsty mrok oceanicznych głębin, do którego zajrzyjcie dzięki dołączonej kartonowej latarce! Wspaniała zabawa dla całej rodziny! Dołączono tu również listę zwierząt do wyszukania, dzięki czemu lektura jest niezwykle atrakcyjna i fascynująca. Do odkrycia czeka aż 105 morskich mieszkańców! Jesteście gotowi na super lekcję przyrody poprzez genialną, wartościową zabawę?

Bardzo polecamy!

„Tajemnice głębin oceanu. Podmorska wyprawa z latarką w ręku”

Tekst: Julia Adams, Lisa Regan

Przekład: Karolina Tudruj – Wrożyna

Ilustracje: Marc Pattenden

Oprawa: twarda na spirali

Ilość stron: 40

Dla dzieci: 4+

Wydawnictwo JEDNOŚĆ DLA DZIECI

Wydawnictwo Jedność - Photos | Facebook

Dodaj komentarz