Seria „DOBRE SŁOWA” – Piękne książki niosące dobro. Wydawnictwo JEDNOŚĆ

Słowa znaczą więcej niż nam się wydaje! Te rzucane w złości i gniewie potrafią mocno zaboleć i pozostawić w sercu zadrę na długo, a te ciepłe i wspierające płynące prosto ze szczerego serca potrafią uskrzydlić i być „lekiem” w trudnych chwilach.

Warto swoim życiem nieść dobro. Warto pracować na sobą i skupiać się na dobrych chwilach i rzeczach. To w jaki sposób patrzymy na świat ma ogromne znaczenie i wpływ na naszą codzienność. Dobre słowa, myśli i czyny sprawiają, że jesteśmy spokojniejsi, radośniejsi i emanujemy radością.

W jaki sposób „nauczyć się” takiej pogody ducha? Jak zasiać w sobie ufność i radość? Mam dla Was pewną wskazówkę – czytać wspierające, wartościowe, cenne w mądrości i przesłania książki. W nich drzemie naprawdę ogromna siła!

Cykl książek „Dobre słowa” od wydawnictwa Jedność to zbiór ośmiu wartościowych pozycji. Te niewielkiego formatu książki mają potężną moc i ogrzeją każde serce!

koszyk

Jaki ten świat byłby piękny, gdybyśmy potrafili kierować do siebie nawzajem drobne gesty miłości. Naprawdę nie potrzeba wiele, by podbudować kogoś na duchu, okazać wsparcie, czy być obok.

W tej serii znajdziecie krótkie, pełne mądrości i wartości historie, udowodniące silną moc słów. Dobre słowa są ważne, potrzebne, są jak pokarm, który nas zasila.

Na kartach książek znajdziecie opowieści o pragnieniu dobra, przebaczaniu, ufności, odwadze, miłości, umiejętności cieszenia się życiem, wdzięczności, wierze. Historie przeplatane są cudownymi wierszami, na które nikt nie pozostanie obojętny.

Przekonacie się, że miłość jest źródłem radości i zawsze można ją naprawić. Zobaczycie wiarę, która prawdziwie ocala, wir wdzięczności o niebywałej mocy i odwagę, która dodaje otuchy. Poznacie nadzwyczajną moc nieba, wartość przebaczania i sposoby na dumę.

Cudowna, mądra, pięknie zilustrowana seria dla każdego, kto dobrymi słowami chce zmieniać siebie i świat. Polecamy serdecznie z całego serca!

SERIA: Dobre słowa – 8 tomów

„Kocham cię”, „Cieszę się”, „Mam odwagę”, „Ufam”, „Chcę twojego dobra”, „Przebaczam”, „Wierzę”, „Dziękuję”

Tekst: Barbara Baffetti

Przekład: Anna Gogolin

Ilustracje: Nicoletta Bertelle

Oprawa: miękka

Ilość stron: każda książka po 48 stron

Wydawnictwo: Jedność

Dodaj komentarz