Puls-Art kolorowanki i ZAKŁADKI – przyroda w cudownym wydaniu!

Dzisiaj chciałam Wam pokazać zachwycające zakładki i piękne kolorowanki od marki Puls-Art, która od ponad 20 lat specjalizuje się w tworzeniu artystycznych pomocy dydaktycznych dla dzieci, z ogromną dbałością o środowisko.

 

Wcześniej pokazywałam Wam:

grę memo OWADY: KLIK

maski, temperówki, linijki, magnesy: KLIK

 

ZAKŁADKI

 

Zakładki! Który książkoholik ich nie lubi i nie kolekcjonuje? Hmmm, ja chyba takiego nie znam. Nasza kolekcja doczekała się już specjalnego kosza, w którym zbieramy zakładki nałogowo. Mamy ich już pokaźną liczbę, więc czas pokazać kilka z nich. Na początek seria przyrodnicza, bo takie są u nas zawsze na pierwszym miejscu.

 

 

 

Zakładki przestrzenne: żmija zygzakowata, lis pospolity, ryś, wilk szary, borsuk.

Dwustronne zakładki przestrzenne ozdobione piękną grafiką wybranego zwierzęcia. Wykonane są na sztywnym kartonie, a zadruk jest obustronny. Z jednej strony mamy pokazaną głowę zwierzęcia, oraz jego całą postać, a z drugiej przeczytamy najważniejsze informacje o danym gatunku (wymiary, ciekawostki, miejsca występowania, obchodzenie się w razie spotkania takiego osobnika, czy jego menu)

Wymiary zakładki to ok. 19 cm x 5 cm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakładki edukacyjne: sowa, motyl, wiewiórka.

Kartonowe zakładki ozdobione piękną grafiką o tematyce przyrodniczej, których wybór jest ogromny! Wykonane są na solidnym, grubszym papierze i co również istotne z jednego boku zawierają linijkę (0-19 cm) co bardzo przypadnie do gustu i przyda się uczniom. Te zakładki są z jednostronnym nadrukiem.

Wymiary zakładki to ok. 19 cm x 5 cm.

 

 

 

 

Zakładki – Twoje drzewo życia: jaśminowiec.

O takich zakładkach nie miałam nawet pojęcia! Otóż okazuje się, że horoskop drzewny ma już ponad dwa tysiące lat. Druidowie wierzyli, że opiekunem każdego człowieka jest drzewo, które wpływa na jego cechy charakteru i kształtuje losy. Wybierz datę swojego urodzenia, a dowiesz się  jakim drzewem się urodziłeś 🙂

 

KOLOROWANKI

 

 

 

 

Motyle – kolorowanka z 12 cudownymi naklejkami.

Oczywiście nauka przez zabawę zawsze jest najlepszym rozwiązaniem u najmłodszych dzieci, dlatego taki sposób na obcowanie z przyrodą i kredkami jednocześnie jest idealnym rozwiązaniem. Znajdziecie tutaj aż 12 stron do pokolorowania, a na nich najpopularniejsze polskie motyle. Dodatkową atrakcją są naklejki wszystkich zawartych w książce gatunków, co dodatkowo uatrakcyjni zabawę. Idealna pozycja na letnie, ciepłe dni do zabawy w domu, ogrodzie, parku, samochodzie. Gruby i solidny papier wyróżnia tę kolorowankę spośród większości dostępnych na rynku. Format A-4.

Ryby – kolorowanka i nauka języków.

12 – stronicowa kolorowanka powstała przy udziale Grup Rybackich, by edukować najmłodszych nie tylko w doborze kolorów, ale by przybliżyć najpospolitsze polskie gatunki ryb i uczyć prawidłowego nazewnictwa w kilku językach. Tak! znajdziemy tu do pokolorowania obrazek, który dodatkowo posiada podpis w trzech innych językach. Grubszy papier, duży format (A-4) i cudowny szczupak, sandacz, pstrąg, karp, łosoś i wiele innych czeka na swoje kolory. Dodatkowo z tyłu książki znajdziemy ilustracje wszystkich zawartych tu osobników.

Bardzo polecamy! Zarówno zakładki jak i kolorowanki są wykonane z bardzo dużą starannością, wytrzymałe na długi i częsty kontakt nawet z najmłodszymi czytelnikami. Piękne kolory, ogromny wybór i co również ważne bardzo dobre ceny, bo zakładki można kupić już za 3 zł. Będą idealnym uzupełnieniem książkowego prezentu dla dzieci, czy dorosłych. My zakochaliśmy się w nich od pierwszego wejrzenia i wiem że nie poprzestaniemy jedynie na powyższych egzemplarzach.

 

Te i wiele innych pięknych i wartościowych pomocy dydaktycznych znajdziecie na:

Znalezione obrazy dla zapytania puls-art

6 thoughts on “Puls-Art kolorowanki i ZAKŁADKI – przyroda w cudownym wydaniu!

Dodaj komentarz