„Psiego najlepszego, czyli BYŁ SOBIE PIES na święta” W. Bruce Cameron – Wydawnictwo Kobiece

Dla wszystkich fanów twórczości W. Bruce’a Camerona – autora książki „Był sobie pies” Wydawnictwo Kobiece przygotowało coś specjalnego. Kolejna ujmująca historia, pełna miłości i humoru, merdających ogonków i wesołego szczekania, jednym słowem wciągająca opowieść o przyjaźni i uczuciach.

„Psiego najlepszego, czyli Był sobie pies na święta”  to pozycja skierowana do dzieci, jak również i dorosłych. Najlepiej spełni swą rolę podczas wspólnego, rodzinnego czytania, umili świąteczne wieczory i będzie idealnym upominkiem nie tylko dla miłośników psów. Uwrażliwi serce każdego czytelnika, skłoni do refleksji i opowie o głębokiej wartości, jaką jest psia miłość.

Całe życie Josha odmienia się pod wpływem chwili. Pewnego dnia poznaje suczkę, która spodziewa się szczeniąt, a której bolączką jest brak domu. Lucy spod swych urokliwych brązowych oczu, które kipią czułością nie zostawia mężczyźnie wyboru. Choć Josh nie ma żadnego doświadczenia to postanawia zająć się suczką i jej maleństwami. Szukając wsparcia w opiece nad gromadką poznaje pracującą w schronisku Kerii, dzięki której odkrywa tajniki opieki nad psią familią. Pomaga mu ona zorganizować przygotowania do świątecznej adopcji zwierząt, jednak Josha ogarniają wątpliwości, bo wie jak bardzo zżył się z futrzanymi przyjaciółmi i z Kerii również…

W jaki sposób sfora słodkich psiaków odmieni życie głównego bohatera? Jak dalej potoczą się losy małych piesków?

Ciepła, wzruszająca, zabawna opowieść, której  zdecydowanie nie powinno zabraknąć w biblioteczce każdego, oczekującego od książki przygody i dużej dawki wrażeń. Z ogromną chęcią sięgnęliśmy po tę pozycję i bardzo ją polecamy.

 

 

 

 

 

 

 

koszyk

 

 

Wydawnictwo Kobiece

Dodaj komentarz