Powrót wieloryba – Wydawnictwo ZNAK EMOTIKON

Dziś przychodzę do Was z pięknie zilustrowaną, wzruszającą opowieścią o prawdziwej przyjaźni. Benji Davies, autor, ilustrator i reżyser animacji przygotował ciepłą, chwytającą za serce opowieść „Powrót wieloryba” która poruszy i rozgrzeje nie tylko dziecięce serca!

 

koszyk

 

Tekst i ilustracje: Benji Davies

Przekład: Małgorzata Pietrzyk

Wydawnictwo: Znak Emotikon

Oprawa: twarda

Ilość stron: 32

PREMIERA: 11. 03. 2020

 

 

Nad brzegiem morza wraz z tatą i sześcioma kotami mieszka Noi. Każdego dnia wspomina uratowanego latem wieloryba, którego sztorm wyrzucił na plażę. Chłopiec wraz z tatą wpuścił go do morza, a teraz bardzo za nim tęskni.

Pewnego dnia tata Noiego wypłynął na połów, lecz nie pojawił się wieczorem w domu… Zmartwiony kilkulatek wybrał się nocą na poszukiwania ojca. Morze zdążyło zamarznąć, a skuter ojca utknął w jego bryłach. Łódź okazała się pusta, taty nie było…Przerażony Noi okrył się kocem i czekał na dalszy bieg wydarzeń. Po chwili usłyszał ogromny huk. Przyszła pomoc, której malec w ogóle się nie spodziewał!

Wspaniała, magiczna, wartościowa historia o sile przyjaźni i wielkiej wiary w dobro. Książka wypełniona jest uroczymi ilustracjami.

Jeżeli ciekawi jesteście czy Noi spotkał przyjaciela i co stało się z tatą to koniecznie sięgnijcie po tę opowieść. Tak niewiele słów potrzeba, by udowodnić że dobro zawsze powraca. Polecamy!

 

 

 

 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania znak emotikon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.