Powrót wieloryba – Wydawnictwo ZNAK EMOTIKON

Dziś przychodzę do Was z pięknie zilustrowaną, wzruszającą opowieścią o prawdziwej przyjaźni. Benji Davies, autor, ilustrator i reżyser animacji przygotował ciepłą, chwytającą za serce opowieść “Powrót wieloryba” która poruszy i rozgrzeje nie tylko dziecięce serca!

 

koszyk

 

Tekst i ilustracje: Benji Davies

Przekład: Małgorzata Pietrzyk

Wydawnictwo: Znak Emotikon

Oprawa: twarda

Ilość stron: 32

PREMIERA: 11. 03. 2020

 

 

Nad brzegiem morza wraz z tatą i sześcioma kotami mieszka Noi. Każdego dnia wspomina uratowanego latem wieloryba, którego sztorm wyrzucił na plażę. Chłopiec wraz z tatą wpuścił go do morza, a teraz bardzo za nim tęskni.

Pewnego dnia tata Noiego wypłynął na połów, lecz nie pojawił się wieczorem w domu… Zmartwiony kilkulatek wybrał się nocą na poszukiwania ojca. Morze zdążyło zamarznąć, a skuter ojca utknął w jego bryłach. Łódź okazała się pusta, taty nie było…Przerażony Noi okrył się kocem i czekał na dalszy bieg wydarzeń. Po chwili usłyszał ogromny huk. Przyszła pomoc, której malec w ogóle się nie spodziewał!

Wspaniała, magiczna, wartościowa historia o sile przyjaźni i wielkiej wiary w dobro. Książka wypełniona jest uroczymi ilustracjami.

Jeżeli ciekawi jesteście czy Noi spotkał przyjaciela i co stało się z tatą to koniecznie sięgnijcie po tę opowieść. Tak niewiele słów potrzeba, by udowodnić że dobro zawsze powraca. Polecamy!

 

 

 

 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania znak emotikon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *