Oto jest Spot – Wydawnictwo MAMANIA

Dzisiaj zapraszamy do lektury najmłodszych czytelników. Mamy dla nich wesołego psiaka Spota w kartonowym wydaniu. Brytyjska seria książek o przygodach tego uroczego czworonoga to klasyka literatury dziecięcej, która już od niemal 40 lat wprawia w zachwyt dzieci i dorosłych. Książka „Oto jest Spot”  Erica Hilla ma kształt psa, więc zauroczy chyba każdego! Ta lektura może być wstępem, pierwszą pozycją do zapoznania się ze Spotem. Wydawnictwo Mamania oferuje znacznie więcej tytułów, pozostałe również posiadają solidne, kartonowe strony i dodatkowo klapki dla ciekawskich czytelników.

 

 

Prosta, 10 stronicowa opowieść przedstawiająca radosnego psiaka ma piękne kolory i dużą, wyraźną czcionkę. Dzieci, strona po stronie będą wraz z bohaterem wędrować i odkrywać wspólne przygody. Spot jest bardzo radosny i tym dobrym humorem zaraża czytelników. Oswaja maluszki z prostymi, codziennymi czynnościami i przedmiotami. Dzięki niej możemy także zapoznawać dzieci z nazwami kolorów, gdyż strony są w różnych barwach. Obrazy są duże i wyraźne, dzięki czemu najmłodsi mogą spokojnie skupić się na ilustracji i dobrze ją zapamiętać.

Grube, kartonowe strony i bezpieczne brzegi zapewnią długą i bezpieczną zabawę dla małych rączek. Oczy same cieszą się na książkę w kształcie psa! Mój przedszkolak bardzo ją polubił i znalazł kolejne zastosowanie dla Spota – uczy się z nim literek! Ze względu na małą ilość tekstu i jego dużą, przejrzystą formę odczytywanie pojedynczych liter jest bardzo proste, dlatego ta książka rośnie z dzieckiem i posłuży na długo. Staś sam chętnie pokazuje na każdej stronie gdzie jest napisane imię Spot i powoli składa w wyrazy kolejne litery. Poza tym ten psiak już nie raz wędrował z moim pięciolatkiem do przedszkola gdzie był rozchwytywany, więc możecie być pewni że ta lektura godna jest uwagi. Polecamy!

 

 

 

 

 

 

 

koszyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.