Niesamowita Betty – Wydawnictwo WILGA

Czy w życiu wszystko musi być poukładane, zaplanowane i przemyślane? Czy jednak warto pozwalać sobie na spontaniczność?

„Niesamowita Betty” to książka autorstwa Reese Witherspoon, znanej amerykańskiej aktorki i producentki filmowej. W swojej historii przedstawia mądrą i niezwykłą postać, która zachęca młodych czytelników do zwracania uwagi na to, co czyni ich wyjątkowymi i uświadamiania sobie, że wszystko jest możliwe!

To świetna propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym. Urocze ilustracje Xindi Yan zachwycą i rozbawią nie tylko najmłodszych.

koszyk

Betty nie wie co to nuda! Całymi dniami coś robi i to w szybkim, niemal expresowym tempie. Pewnego dnia postanawia wykąpać swojego ukochanego psiego przyjaciela wykorzystując to co ma pod ręką: dmuchany basen, bańki mydlane i … popcorn! Powstaje przy tym niezłe zamieszanie, z brokatem w roli głównej. Gigantyczny bałagan nie zwiastuje niczego dobrego, ale przyjaciółka Betty jest zachwycona psią myjnią i podsuwa pomysł na urządzenie takiej myjni dla wszystkich psów z okolicy. Dziewczynki z miejsca biorą się do pracy, szykując bajeczny bańkowo – mydlany punkt kąpieli dla psiaków z mnóstwem atrakcji!

Przezabawna, wesoła i bardzo optymistyczna książka! Historia udowadnia, że dzięki wytrwałości, pracy zespołowej i jednemu świetnemu pomysłowi możne osiągnąć naprawdę wiele, czując spełnienie i radość. Przebojowa i rezolutna Betty z pewnością skradnie Wasze serca i pokaże, że czasami warto puścić wodze fantazji i nie bać się nowych wyzwań.

Bardzo polecamy!

„Niesamowita Betty”

Tekst: Reese Witherspoon

Przekład: Ewa Rosa

Ilustracje: Xindi Yan

Oprawa: twarda

Ilość stron: 32

Dla dzieci: 4+

Wydawnictwo WILGA

Dodaj komentarz