„Niekończąca się historia” – audiobook Wydawnictwo Jung-Off-Ska

Jeśli zaglądacie do nas od dawna to z pewnością dobrze wiecie, że ogromnym sercem darzymy audiobooki i mamy ich w domu sporą kolekcję. Słuchamy ich na co dzień i zabieramy na wakacyjne, długie trasy.

Zawsze z wielką radością i ciekawością wypatrujemy nowego audiobooka z wydawnictwa Jung-Off-Ska! Ciepły, uroczy głos pani Edyty Jungowskiej potrafi wcielić się w każdego bohatera. W każdym tytule zawsze czuć wszystkie emocje, napięcie, humor! Książki czytane przez panią Edytę mają w sobie to coś! Wystarczy zamknąć oczy, słuchać i już mamy w wyobraźni całą historię.

Kilka dni temu wysłuchaliśmy najnowszego audiobooka pani Edyty, z gościnnym udziałem pana Piotra Fronczewskiego. Ten wspaniały duet zabrał nas w świat cudownej powieści fantasy, autorstwa Michaela Endego, opowiadającej historię chłopca, który poprzez pobyt w fantastycznej krainie odmienia życie swoje i swego ojca.

To jest prawdziwe mistrzostwo! Prawie dwadzieścia godzin doskonałej klasyki niemieckiej literatury.

koszyk

Nietuzinkowa powieść została podana w bardzo klimatyczny sposób. Historia jest bardzo oryginalna i niesie piękny, ważny przekaz. Choć wydana została po raz pierwszy 1 września 1979 roku to w ogóle nie traci na wartości. Bardzo się cieszę, że właśnie po ten tytuł sięgnęła pani Edyta Jungowska.

Bastian Baltazar Buks jest jedenastoletnim chłopcem, który zmaga z się ze złym traktowaniem przez szkolnych kolegów. Wciąż jest wyśmiewany, ze względu na swoją otyłość. Chłopiec kocha czytać książki i pewnego dnia kradnie z antykwariatu pewną powieść. Tytuł zaintrygował go tak bardzo, że zamiast na zajęcia idzie na szkolny strych i czyta…

„Niekończąca się historia” przenosi nastolatka do wyjatkowej krainy fantazji, pożeranej przez tajemniczą Nicość. Dzieje się tak dlatego, że ludzie nie wierzą już w marzenia. Bastian musi z czytelnika zamienić się w bohatera tej opowieści, bowiem jedynie on może uratować Dziecięcą Cesarzową oraz powstrzymać zagładę całej Fantazjany!

Audiobook skradnie nie tylko dziecięce serca. Uważam, że to wspaniała lektura dla każdego miłośnika wyjątkowej literatury. Nie jest to jedynie historia o walce dobra ze złem, to również piękna lekcja wartości, dążenia do spełniania marzeń i pragnień. Powieść udowodni jak ważne jest poznanie siebie i pokonywanie własnych słabości.

Polecamy serdecznie dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

„Niekończąca się historia”

Tekst: Michael Ende

Czytają: Edyta Jungowska i Piotr Fronczewski

Reżyseria: Jacek Sut

Tłumaczenie: Sławomir Błaut

Muzyka: SzaZa – Szamburski/Zakrocki

Projekt okładki i ilustracje: Marcin Minor

Wydawnictwo: Jung-Off-Ska

Czas nagrania: 19,5 godzin

Dla dzieci: 9+

Album dwupłytowy

Jeśli macie ochotę zerknąć na inne audiobooki wydawnictwa Jung-Off-Ska,to poniżej przypominam Wam naszą kolekcję! Zapraszam do lektury. Wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.