„Misiu, wróć” – Wydawnictwo ŚWIETLIK

Małym dzieciom zdarza się zgubić ukochaną zabawkę. Cóż za rozpacz rozgrywa się w sercu, gdy przepada ulubiona lalka, miś, czy samochodzik… Tęsknota dziecka jest niewyobrażalna, ale czy zastanawialiście się co dzieje się wówczas ze zgubą? Jak ona radzi sobie, gdy traci z oczu swojego kochanego właściciela?

Wydawnictwo Świetlik przygotowało magiczną, wzruszającą, pełną ciepła, emocji i akcji książkę, która skradła nasze serca już od okładki. To bardzo nietuzinkowa, pomysłowa, oryginalna opowieść, skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym, choć i starsze pociechy także oczaruje!

Zobaczcie na tę kunsztowną okładkę, z pięknymi tłoczonymi ozdobami. Uroczy bohater tej historii zabierze Was w wyjątkową, pełną perypetii i przygód podróż.

koszyk

Pewnej nocy z dziecięcej rozpaczy i łez zrodził się… czar! Wędrował ulicami miasta i w postaci lekkiego wietrzyku sfrunął na samotnego misia, którego ożywił. Pluszowy bohater zdał sobie sprawę, że potrafi myśleć, mówić i odczuwać emocje. Bardzo zatęsknił za małą człowieczą łapką, która zawsze i wszędzie ciągnęła go za sobą. Marysia także tęskniła za nim…

Bez chwili wahania miś rusza przed siebie, by jak najszybciej dotrzeć do ciepłego domu, ale to nie będzie lekka i łatwa wyprawa. Na malca czekają liczne wyzwania i przeciwności losu, ale czego nie robi się dla prawdziwej, dozgonnej przyjacielskiej miłości?

Ciepła, urocza i pobudzająca wyobraźnię książka, która udowadnia siłę szczerej przyjaźni. Urzekły nas także ilustracje, od których trudno oderwać wzrok! Prawdziwa perełka w dziecięcej biblioteczce. Polecamy z całego serca. To z pewnością jedna z najpiękniejszych książek tego roku.

„Misiu, wróć”

Tekst: Anna Włodarkiewicz

Ilustracje: Silvia Pizzati

Oprawa: twarda

Ilość stron: 32

Dla dzieci: 3+

Wydawnictwo Świetlik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.