Mama w galopie – Wydawnictwo ADAMADA – patronat bloga

Galopujemy niemal każdego dnia. Bierzemy na siebie coraz więcej, wymagamy od siebie coraz więcej i czasem nie dajemy już rady…

Pewnego dnia jedna zwykła, zabiegana mama – zaspała, a cały dzień był lawiną przykrych zdarzeń i pod wieczór kobieta ze smutkiem w oczach zastanawiała się co zrobić, by biegać szybciej i wszędzie zdążać na czas?

koszyk

Tekst i ilustracje: Jimena Tello

Przełożyła: Zofia Beszczyńska

Oprawa: twarda

Ilość stron: 36

Wydawnictwo Adamada

Dla dzieci: 4+

Na drugi dzień rano mama obudziła się, będąc… koniem! Z początku szok i niedowierzanie były ogromne, ale później bardzo się jej to spodobało, bowiem wszędzie była na czas. Szkoła, praca, pływalnia, czy lekcje skrzypiec nie były już wyzwaniem. Całe miasto mama przebiegała galopem, ale z czasem znalazło się kilka wad, a jedna, największa to fakt, że nie mogła już przytulać i całować swoich dzieci.

Zabawna historia, wypełniona uroczymi ilustracjami to bardzo życiowa lektura z nutką magii i mądrego przekazu. Pewnie jesteście ciekawi co dalej stało się z mamą i jak zakończyła się ta opowieść? – Nie zdradzę ani słowa więcej, sięgnijcie po książkę i przekonajcie się jakim kolejnym zwierzakiem będzie mama!

Bardzo polecam tę książkę do wspólnego czytania dla całej rodziny. Myślę, że przyda się wielu dorosłym. Daje do myślenia i udowadnia co jest naprawdę ważne. Z wielką przyjemnością objęłam ją patronatem i zachęcam Was do jej lektury.

Znalezione obrazy dla zapytania adamada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.