Malinka Wombat i Kangurek – Wydawnictwo BumCykCYK

Bardzo cenię książki, które czarują pod wieloma względami i niosą cenne przesłania. Dziś jedną z takich pozycji chciałam pokazać Wam!

„Malinka Wombat i Kangurek” od wydawnictwa BUMCYKCYK to opowieść o wartkiej, przygodowej fabule, w którą autor Marcin Kozioł wplótł ciekawostki o przyrodzie i codziennych relacjach. Przepiękne ilustracje Moniki Urbaniak zachwycą nie tylko najmłodszych czytelników!

koszyk

Poznajcie Malinkę Wombat – słodką reporterkę, która wraz z rodziną zamieszkuje australijski las. Pewnego dnia Malinka postanawia pomóc tacie, mamie i bratu, odnosząc ich książki do biblioteki. Uważa, że będzie to także świetny pretekst do przeżycia nowej przygody! Z pięcioma książkami pod pachą rusza przez las, spotykając na Polanie Podróżników Panią Kangurową, dobrą znajomą mamy. Ona także wybrała się do biblioteki odnieść swoje książki, ale już po chwili przerażona zdała sobie sprawę, że w swojej torbie nie ma małego kangurka, z którym wybrała się w drogę… Malinka od razu włącza się w poszukiwania!

Jesteście ciekawi finału tej historii? Macie ochotę poznać ciekawostki o kangurach? A może pragniecie poruszyć z dziećmi temat zachowania się w razie zagubienia? W tej historii znajdziecie nie tylko emocjonującą przygodę, ale także cenne przesłania, które można wdrażać w swoje codzienne życie.

Bardzo polecam

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Na stronie wydawnictwa BumCykCyk możecie teraz kupić książkę w super cenie, wraz z autografem oraz imienną dedykacją autora!

Myślę, że będzie to świetny, spersonalizowany prezent dla czytelnika w wieku około 4 – 8 lat!

„Malinka Wombat i Kangurek”

Seria: Malinka Wombat

Tekst: Marcin Kozioł

Ilustracje: Monika Urbaniak

Oprawa: twarda

Ilość stron: 32

Dla dzieci: 4 – 8 lat

Wydawnictwo BUMCYKCYK

Dodaj komentarz