Magia mojego imienia – stwórz własną historię! KSIĄŻKA PERSONALIZOWANA

Zawsze sceptycznie podchodziłam do książek personalizowanych. Zwykle nie zachwycały mnie graficznie, treść także bywała dyskusyjna, aż w końcu trafiłam na taką, którą z czystym sumieniem mogę Wam polecić. Zarówno grafiki, jak i treść z wartościowym przekazem są na wysokim poziomie, a każdy mały czytelnik który ją otrzyma z całą pewnością będzie zachwycony. To bowiem książka tylko dla niego, osobista, imienna, niepowtarzalna.

 

 

Zasady stworzenia książki są bardzo proste! Na stronie magiaMOJEGOimienia.com  wpisujecie imię dziecka oraz jego płeć i otrzymujecie podgląd historii jaka na Was czeka. Dodatkowo na pierwszej stronie możecie zamieścić własną dedykację. Wszystko co przyjdzie Wam do głowy możecie zebrać w słowa i tym samym podarować dziecku piękną pamiątkę na całe życie.

Opowieść jest iście magiczna i polega na objaśnieniu dziecku znaczenia jego imienia. Literka po literce mały czytelnik odkrywa przesłanie płynące z własnego imienia. Oprócz tego, że dziecko świetnie bawi się podczas emocjonującej historii to jest jeszcze szczęśliwe i dumne, że to opowieść tylko dla niego.

Ja zamówiłam książkę w miękkiej oprawie, ale możecie zakupić także egzemplarz w twardej, wraz z imieniem dziecka na okładce. Do dyspozycji macie aż 10 różnych języków. Czcionka jest duża, wyraźna, a ogromnym walorem są ilustracje. Każda strona jest nimi wypełniona i są bardzo magiczne.

Książka zawiera co najmniej 38 spersonalizowanych stron w formacie DIN A4 (28.7 cm x 21 cm) i skierowana jest do dzieci od 0 do 8 lat. Szacowany czas dostawy to 15 dni roboczych z standardową przesyłką.

Poniżej możecie zobaczyć książkę mojej córki Michaliny. “Cześć Misia, mały szczurze lądowy” to mój pomysł na dedykację 😉 Michasia bardzo lubi gdy tak się do niej zwracam, więc z pewnością będzie zachwycona! 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koszyk

Bardzo polecamy! To wyjątkowy prezent dla każdego małego czytelnika. Żadne dziecko nie oprze się takiej lekturze. Ciekawy pomysł na prezent z okazji chrztu, urodzin, imienin, czy komunii. Książka z pewnością sprawdzi się nawet u dzieci, które na co dzień nie przepadają za książkami. Być może dzięki takiej indywidualnej, osobistej lekturze dziecko odkryje w sobie prawdziwego mola książkowego.

Ja zamówiłam jeden egzemplarz “na próbę” dla córki, ale z pewnością domówię kolejne dwa dla synków. Zdecydowanie warto!

 

 

Książki personalizowane dla dzieci | Magia Mojego Imienia

9 thoughts on “Magia mojego imienia – stwórz własną historię! KSIĄŻKA PERSONALIZOWANA

 • 24 sierpnia 2018 at 08:50
  Permalink

  Piękna książeczka , treść zachwyca cudowna pamiątka dla córki

  Reply
 • 25 sierpnia 2018 at 03:32
  Permalink

  Jest rewelacyjna. Właśnie przeglądałam, jak wyglądałyby książeczki dla moich córeczek. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

  Reply
 • 29 sierpnia 2018 at 14:24
  Permalink

  Hej
  Jak długo czekałaś na przesyłkę?
  Pozdrawiam

  Reply
  • 7 września 2018 at 17:46
   Permalink

   Tak jak napisałam w recenzji do wyboru jest wiele języków.

   Reply
   • 23 września 2018 at 09:13
    Permalink

    10 różnych języków != angielski….
    ale dzięki za info, pozdrawiam

    Reply
    • 23 września 2018 at 18:59
     Permalink

     Proszę zerknąć dobrze. Sprawdziłam raz jeszcze i książkę zamówić można w 10 językach.

     Reply
 • 26 listopada 2019 at 19:48
  Permalink

  Książeczka faktycznie pomysłowa ale podglądając naszą zauważyłam, że większość zdań zaczyna się lub kończy słowem “dziewczynka” co jest bardzo irytujące. W naszym pięcioliterowym imieniu użyto tego słowa aż 68 razy.
  Przy dłuższym imieniu byłoby pewnie znacznie więcej.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *