Magia mojego imienia – stwórz własną historię! KSIĄŻKA PERSONALIZOWANA

Zawsze sceptycznie podchodziłam do książek personalizowanych. Zwykle nie zachwycały mnie graficznie, treść także bywała dyskusyjna, aż w końcu trafiłam na taką, którą z czystym sumieniem mogę Wam polecić. Zarówno grafiki, jak i treść z wartościowym przekazem są na wysokim poziomie, a każdy mały czytelnik który ją otrzyma z całą pewnością będzie zachwycony. To bowiem książka tylko dla niego, osobista, imienna, niepowtarzalna.

 

 

Zasady stworzenia książki są bardzo proste! Na stronie magiaMOJEGOimienia.com  wpisujecie imię dziecka oraz jego płeć i otrzymujecie podgląd historii jaka na Was czeka. Dodatkowo na pierwszej stronie możecie zamieścić własną dedykację. Wszystko co przyjdzie Wam do głowy możecie zebrać w słowa i tym samym podarować dziecku piękną pamiątkę na całe życie.

Opowieść jest iście magiczna i polega na objaśnieniu dziecku znaczenia jego imienia. Literka po literce mały czytelnik odkrywa przesłanie płynące z własnego imienia. Oprócz tego, że dziecko świetnie bawi się podczas emocjonującej historii to jest jeszcze szczęśliwe i dumne, że to opowieść tylko dla niego.

Ja zamówiłam książkę w miękkiej oprawie, ale możecie zakupić także egzemplarz w twardej, wraz z imieniem dziecka na okładce. Do dyspozycji macie aż 10 różnych języków. Czcionka jest duża, wyraźna, a ogromnym walorem są ilustracje. Każda strona jest nimi wypełniona i są bardzo magiczne.

Książka zawiera co najmniej 38 spersonalizowanych stron w formacie DIN A4 (28.7 cm x 21 cm) i skierowana jest do dzieci od 0 do 8 lat. Szacowany czas dostawy to 15 dni roboczych z standardową przesyłką.

Poniżej możecie zobaczyć książkę mojej córki Michaliny. „Cześć Misia, mały szczurze lądowy” to mój pomysł na dedykację 😉 Michasia bardzo lubi gdy tak się do niej zwracam, więc z pewnością będzie zachwycona! 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koszyk

Bardzo polecamy! To wyjątkowy prezent dla każdego małego czytelnika. Żadne dziecko nie oprze się takiej lekturze. Ciekawy pomysł na prezent z okazji chrztu, urodzin, imienin, czy komunii. Książka z pewnością sprawdzi się nawet u dzieci, które na co dzień nie przepadają za książkami. Być może dzięki takiej indywidualnej, osobistej lekturze dziecko odkryje w sobie prawdziwego mola książkowego.

Ja zamówiłam jeden egzemplarz „na próbę” dla córki, ale z pewnością domówię kolejne dwa dla synków. Zdecydowanie warto!

 

 

Książki personalizowane dla dzieci | Magia Mojego Imienia

9 thoughts on “Magia mojego imienia – stwórz własną historię! KSIĄŻKA PERSONALIZOWANA

Dodaj komentarz