„LEGO Harry Potter – Ponad 100 pomysłów zabaw i zagadek” + „LEGO Jurassic World Owen kontra Delacourt” – Wydawnictwo AMEET

Jeśli Wasze dzieci kochają klocki LEGO to mam dziś dla Was idealne połączenie. Klocki, książki i mnóstwo kreatywnej zabawy!

Wydawnictwo AMEET przygotowało coś extra dla miłośników Harry’ego Pottera i Jurrasic World.

Zestawy książek, do których dołączone są klocki sprawią radość każdemu dziecku.

„LEGO Harry Potter. Ponad 100 pomysłów zabaw i zagadek”

koszyk

W tym zestawie znajdziecie książkę, w której na niemal stu stronach czeka ponad 100 pomysłów na tworzenie modeli z klocków LEGO. Do książki dołączono 70 klocków LEGO, więc macie gotową kopalnię pomysłów na wielogodzinną zabawę.

Zawarto tu wiele ciekawostek o świecie czarodziejów, są także zadania. Różdżkami oznaczono wskazówki, które warto poznać przed rozwiązaniem zadania, butelkami zaś oznaczono dodatkowe magiczne wyzwania, które warto podjąć. Wraz z Harrym Potterem wyruszycie do Hogwartu! Możecie odtworzyć herb wybranego domu i samodzielnie go odwzorować przy użyciu klocków LEGO. Stworzycie hipogryfy, wielkie schody, gabinet profesora Dumbledore’a, salę, w której odbywają się zajęcia z eliksirów, czy szachy czarodziejów. Zajrzycie do łazienki Jęczącej Marty, Komnaty Tajemnic, a nawet zbudujecie własne magiczne drzewo, czy Złoty Znicz! To tylko ułamek inspiracji. Zajrzyjcie do książki!

„LEGO Jurassic World Owen kontra Delacourt”

koszyk

W tym zestawie czekają na Was dwie książki – jedna to księga ciekawostek, a w drugiej znajdziecie komiksy i zadania. To jednak nie wszystko! Do kompletu dołączono minifigurki z gadżetami i dużą, kartonową, dwustronną scenkę 3D do zabawy z użyciem klocków LEGO. Możecie tworzyć własne, niezliczone historie i poczuć się niczym we własnym świecie Jurrasic World.

Nauka przez zabawę jest najlepszym sposobem na wolny czas! Z tą książką dowiesz się jak szybki jest atrociraptor, czym odznacza się potężny władca mórz – mozazaur, czy jak silny jest triceratops. Fakty i ciekawostki o kilkunastu dinozaurach, połączone z książką do wielu aktywności oraz inspirującą scenką i klockami to zabawa na długie godziny. Jestem pewna, że każdy miłośnik dinozaurów będzie takim zestawem oczarowany. Całość zapakowana jest w solidne kartonowe pudełko, idealne na prezent!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.