Kolorowy potwór – KSIĄŻKA POP-UP – wydawnictwo MAMANIA

Dziś książka o emocjach w najbardziej dosadnym wydaniu! Pop up pełen niezwykłych przestrzennych obrazów zabierze dzieci w świat uczuć i nauczy rozpoznawać emocje. Prawdziwa perełka, nie możemy się od niej oderwać! Bez względu na wiek i czytelnicze preferencje – zachwyci każdego.

 

„Kolorowy potwór”

Autor: Anna Llenas

Wydawnictwo Mamania

 

 

Tytułowy, kolorowy potwór troszkę się pogubił i dziwnie się czuje. Nie może zrozumieć co się z nim dzieje, bo różne emocje mieszają mu się w głowie. Z pomocą przychodzi dziewczynka, która pomaga mu zrobić porządek, rozdzielając i układając emocje w osobnych pojemniczkach! Coś wspaniałego, ruchomego, obrazowego. Coś co zrozumieją już naprawdę małe dzieci! Najmłodsi strona po stronie dowiedzą się czym jest radość, smutek, złość, strach, spokój. Wszystko to ukazane jest poprzez niesamowite, rozkładane obrazy, które wyglądają jak żywe! W jednej chwili możemy pobujać się na hamaku, w drugiej patrzeć na padający deszcz, czy skrywać się w ciemnych zaroślach. Na końcu znajdziemy wszystkie emocje na swoich miejscach, czyli w ruchomych pojemniczkach, do których możemy zajrzeć! To wspaniała lekcja rozpoznawania tego co czujemy. Małe dzieci dzięki tym obrazom i kolorom będą mogły same w przyszłości malować to co akurat czują, nauczą się mówić o emocjach i prosto je wyrażać.

Wspaniała propozycja Anny Llenas. Bardzo polecamy i nie możemy przestać się nią zachwycać. Żadne zdjęcia nie oddadzą jej uroków! Koniecznie po nią sięgnijcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koszyk

 

 

8 thoughts on “Kolorowy potwór – KSIĄŻKA POP-UP – wydawnictwo MAMANIA

 • 11/06/2019 at 19:37
  Permalink

  Wczesniej była bez tych trojwymiarowych obrazkow, ale chyba one nadaja jej wiele uroku, wiec warto zainwestowac w tę wersję?

  Reply
  • 11/06/2019 at 21:38
   Permalink

   Zdecydowanie warto zainwestować. Żadne zdjęcia nie oddają jej uroku. Dzieci codziennie po nią sięgają. Jest wspaniała.

   Reply
 • 27/09/2019 at 09:07
  Permalink

  czy ten pluszak-potwór jest dodatkiem?

  Reply
 • 19/11/2019 at 20:11
  Permalink

  Gdzies można jeszcze zakupić tą książkę?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.