„Jesteś dla mnie wyjątkowy” – przepiękna, pełna miłości bajka personalizowana. Najlepszy prezent na Dzień Dziecka – GALERIA BAJEK

Do książek o miłości mam szczególny sentyment i zbieram w naszej biblioteczce takie wyjątkowe, pełne czułości i delikatności książki, które będą pamiątką na całe życie.

Kilka dni temu przyfrunęła do nas z Galerii Bajek książka personalizowana, o wymownym tytule „Jesteś dla mnie wyjątkowy”, którą podarowałam Stasiowi.

koszyk

To książka o Stasiu, o jego codzienności, porankach, spacerach, o wyzwaniach które podejmuje każdego dnia, o przygodach i emocjach wywołanych czytanymi wspólnie książkami, o próbach zdobywania szczytów, o małych kroczkach stawianych każdego dnia, które wprowadzają go w świat. To także książka o naszych przytulasach, bliskości i wspólnym byciu. Pełna ciepła, dziecięcej beztroski, radości i wrażliwości. To również książka o akceptacji dziecka takiego, jakim jest, bo każde jest wyjątkowe! Piękna i wzruszająca, bo to rodzic jest narratorem i zwraca się do swojego dziecka!

Książka jest personalizowana, więc składając zamówienie wybieracie imię swojego dziecka. Imię to znajdzie się na okładce oraz w kilku miejscach we wnętrzu książki, dlatego ta pozycja będzie wyjątkową, uroczą pamiątką dla małego czytelnika na całe życie! Na pierwszej stronie możecie także wpisać pamiątkową dedykację swojemu dziecku.

Książkę możecie kupić w wersji papierowej – czas realizacji zamówienia wynosi do 14 dni lub w wersji e-booka i wówczas czas realizacji wynosi do 3 dni. Możecie także zakupić obie opcje.

Bardzo polecam! Książka wydana jest w twardej oprawie, na grubszym papierze i prezentuje się zjawiskowo, a jej bohaterem jest Wasze dziecko.

„Jesteś dla mnie wyjątkowy”

Tekst: Adam Tempich

Ilustracje: Magda Poturalska

Oprawa: twarda

Ilość stron: 26

Dla dzieci: 3 – 9 lat

Wydawnictwo: Galeria Bajek

Dodaj komentarz