„Jakie zwierzę wybrać” – Wydawnictwo HarperKids

Czy macie w swoim domu pupila? A może w Waszych głowach dopiero rodzi się plan powiększenia rodziny o zwierzaka?

Dziś przychodzę do Was z zabawną, bogato ilustrowaną i bardzo uświadamiającą książką!

„Jakie zwierzę wybrać” to zwięzła, dowcipna, a jednocześnie ważna książka o zwierzętach. Ważna, bo udowadnia jak wielką odpowiedzialnością musimy się wykazać przygarniając pod swój dom zwierzę.

To kolejna pozycja z serii Akademii Mądrego Dziecka od wydawnictwa HarperKids.

koszyk

Na 36 stronach znajdziecie przeróżnych bohaterów! Naprawdę przeróżnych – od stonogi, gąsienicy, czy tarantuli, przez konie, koty, agamy, fretki, aż po konie, sumy, a nawet alpaki… Krótkie, zwięzłe teksty i zabawne ilustracje bardzo przemawiają do najmłodszych czytelników, a ciekawostki i fakty z życia bohaterów z pewnością dadzą do myślenia.

To świetna propozycja uświadamiająca najmłodszych, że zanim jakiś pupil skradnie ich serca – warto sprawdzić z czym wiąże się opieka nad nim. Ta odpowiedzialność, czas i poświęcenie bardzo wybrzmiewają na kartach książki, bo ważnym jest by wybór zwierzęcego przyjaciela był świadomy i przemyślany, a nie był wynikiem chwilowego zauroczenia, zachwytu, czy mody.

Marzycie o zwierzaku? Może Wasze serce zabije mocniej do gigantycznego bernardyna o łagodnym charakterze? A może zakumplujecie się z kucykiem szetlandzkim lub kotem syjamskim? Które są rozmowne i często wydają rozmaite odgłosy? Które wymagają długiej i częstej pielęgnacji? Chcecie poznać te żywiołowe i ta baaaaardzo spokojne? Jak trzeba dbać o zdrowie i potrzeby swojego pupila? Które kochają towarzystwo, a które cenią samotność?

Na te i wiele więcej pytań odpowiedzi znajdziecie na kartach książki. Idealna propozycja dla przedszkolaków.

Bardzo polecamy!

„Jakie zwierzę wybrać”

Seria: Akademia Mądrego Dziecka – Ważne sprawy przedszkolaka

Tekst: Lucy Beech

Przekład: Barbara Supeł

Ilustracje: Anna Chernyshova

Oprawa: twarda

Ilość stron: 36

Dla dzieci: 3+

Wydawnictwo HarperKids

ISBN: 978-83-276-8082-2

Dodaj komentarz