Jak policzyć do jednego – Wydawnictwo ŚWIETLIK

Wydawnictwo Świetlik po raz kolejny udowodniło, że wydaje nietuzinkowe, wyjątkowe książki!

„Jak policzyć do jednego” to z całą pewnością najzabawniejsza pozycja w naszej biblioteczce. Bez znaczenia czy masz 3 lata, czy 103 – ta książka rozbawi każdego. Jest kolorowa, pomysłowa, oryginalna i ma w sobie to coś!

Aaaa i najważniejsze – w sprytny i bardzo przewrotny sposób uczy liczenia.

koszyk

Takiej książki do nauki liczenia jeszcze nie widzieliście! Na jej kartach znajdziecie obrazki, które wymagają policzenia. Zasada jest prosta – liczymy do jednego… Najciekawsze jest jednak to, że ilustracje są bardzo podchwytliwe i od razu mamy ochotę policzyć więcej, a może właśnie o to chodzi? Rozkładówka z kaczkami zachęca do policzenia ich wszystkich, ale mamy zliczyć tylko te, które jeżdżą na rolkach. Strony z uroczymi dżdżownicami też aż się proszą, by je policzyć, ale mamy zadanie wybrać tylko te w przebraniu… I tak karta po karcie czekają zabawne obrazy pełne pięknych ilustracji, które aż chce się liczyć, ale pamiętajcie – chodzi o liczenie do jednego!

Komiczna, wesoła książka do bardzo aktywnego czytania! Gwarantuję, że oczaruje nawet te dzieci, które za książkami nie przepadają! Będzie świetną propozycją do długich rodzinnych zabaw, czy wspólnej zabawy w grupie przedszkolaków, bo przecież jeśli interesują was duże liczby to nie ma problemu – policzcie wszystkie rzeczy, które są w książce 🙂 Liczcie zwierzęta, muchy w zupie, robale, obrazki na ścianie, czy rybki w akwarium. Każda strona zaskakuje, a finał? Nie zdradzę ani słowa, koniecznie przekonajcie się sami.

Bardzo polecam. Cudowna książka do nauki przez zabawę.

„Jak policzyć do jednego”

Tekst: Caspar Salmon

Przekład: Maria Mazurowska

Ilustracje: Matt Hunt

Oprawa: twarda

Ilość stron: 32

Dla dzieci: 3+

Wydawnictwo Świetlik

Dodaj komentarz