„Jak dobrze, że jesteś” Czułe wierszyki dla dzieci – Wydawnictwo MAMA MALUJE

Dziś nie zobaczycie nic piękniejszego! Gwarantuję 🙂

„Jak dobrze, że jesteś” to zbiór pełnych ciepła, bliskości i uczuć wierszy, które będą wspaniałym wsparciem w relacjach między dzieckiem, a rodzicem.

Autorką książki jest Maria Wyrozębska, zaś przepiękne, akwarelowe ilustracje przygotowała Iwona Świerczek, założycielka wydawnictwa Mama Maluje.

koszyk

www.MamaMALUJE.art

Bardzo cenię książki, które powstają z potrzeby serca, z głębi serca i w których widać serce! Taki jest właśnie zbiór wierszy, który pragnę Wam dziś pokazać. Książka jest pokłonem w stronę tego, co w życiu najcenniejsze – miłości, wspólnie spędzonego czasu, poczucia bezpieczeństwa, wsparcia, przytulania, niesienie pomocy, ukojenia w trudnych chwilach, uczenia samodzielności i trenowania cierpliwości. To krótkie opowieści o życiu, o zwykłej codzienności, w której czasami trudno się nam odnaleźć. Piękne, proste słowa z kart książki staną się ukojeniem i zaowocują spokojem. Wspólna lektura z dzieckiem zbuduje nie tylko wyjątkowe relacje, ale także wzmocni więź i udowodni jak wielka moc tkwi w słowach.

Bardzo poruszająca i wzmacniająca książka! Idealna do wspólnego, rodzinnego czytania i rozmawiania. Myślę, że będzie pretekstem do podjęcia wielu tematów.

Zerknijcie na ilustracje! Przepięknie ukazane relacje w świecie zwierząt oczarują nie tylko najmłodszych. Ja mogłabym patrzeć na nie godzinami.

Wspaniała, wartościowa pozycja i cenna lektura w biblioteczce każdej rodziny. Bardzo polecamy!

„Jak dobrze, że jesteś” Czułe wierszyki dla dzieci

Tekst: Maria Wyrozębska

Ilustracje: Iwona Świerczek

Oprawa: twarda

Ilość stron: 44

Dla dzieci: 3+

Wydawnictwo: MAMA MALUJE

Koniecznie zerknijcie na stronę ilustratorki i założycielki wydawnictwa www.MamaMALUJE.art

Iwona Świerczek jako Mama Maluje łączy swą macierzyńską drogę z malowaniem. Dla zachowania balansu w swojej codzienności, dla własnego rozwoju i dla swych odbiorców, bierze pędzel w rękę i maluje cudowne plakaty, puzzle, naklejki, tatuaże, gry memo i magnesy. To są małe dzieła sztuki! Warto wspierać taki talent i małych, kameralnych wydawców, którzy swojej pracy i pasji oddają całe serce.

Dodaj komentarz