Gra planszowa „Pędzące żółwie EXTREME” – Wydawnictwo EGMONT

Dziś świetne wieści dla miłośników planszówek! Jeśli znacie i lubicie „Pędzące żółwie” to z pewnością ucieszy Was nowa wersja tej kultowej gry!

Żółwie znowu będą pędzić w wyścigu do sałaty, ale tym razem będzie on wyjątkowo trudny. W tych rozgrywkach ścigać się będzie aż 6 żółwi, czyli 6 graczy 🙂 Do tego czeka na Was znacznie dłuższa trasa wypełniona licznymi niespodziankami przygotowanymi przez złośliwe krety. To jednak nie koniec! Żółwie będą musiały także przekroczyć rzekę i unikać czającego się w krzakach lisa!

Czeka na Was mnóstwo przygód, wiele wyzwań i cała paleta emocji.

koszyk


Nowa wersja czaruje także specjalnymi dodatki.  Czarny żółw, czarny kruk oraz karty, które pozwolą graczom włączyć tryb turbo będą bardzo zakłócać plany przeciwników. Liczne niebezpieczeństwa i zwroty akcji będą na porządku dziennym.

A skoro jest to wersja EXTREME to możecie spodziewać się dodatkowych atrakcji. Dla pełnego bezpieczeństwa tych wyjątkowo ekstremalnych wyzwań wszystkie żółwie dostały kaski i gogle 🙂

Zasady są proste i przejrzyste. Zadaniem każdego gracza jest doprowadzenie swojego żółwia do sałaty jako pierwszego.

Gra przeznaczona jest od 2-6 graczy powyżej 6 roku życia, a średni czas rozgrywki to około 30 minut.

Idealna propozycja dla całej rodziny na długie jesienne i zimowe wieczory! Polecamy z całego serca i życzymy Wam ekstremalnych wrażeń! 🙂

„Pędzące żółwie. EXTREME”

Autor: Reiner Knizia

Ilustracje: Rolf ARVI Vogt

Dla dzieci: 6+

Wydawnictwo EGMONT

Dodaj komentarz