Seria książek PADDINGTON – Wydawnictwo ZNAK EMOTIKON

Mamy w naszej biblioteczce takie szczególne miejsce, w którym królują książki łączące pokolenia.

W tym gronie znajdują się przygody wyjątkowego niedźwiadka. Seria o Paddingtonie przetłumaczona na ponad 30 języków już od ponad 60 lat rozgrzewa serca najmłodszych czytelników.

Mamy duży sentyment do tej ponadczasowej serii, a wydawnictwo Znak emotikon ukochało misia całym sercem, wydając książki z dbałością o każdy detal! Piękne, kolorowe okładki, urocze ilustracje i zabawne historie kultowego bohatera skradną serca nie tylko najmłodszych czytelników.

Tylko do 17 września na stronie wydawnictwa ZNAK z kodem BAJKA otrzymacie aż 40% rabatu na wszystkie książki o Misiu Paddingtonie z wyjątkiem tych, które mają już wyższy rabat 🙂

Serdecznie polecamy!

koszyk

40% kod rabatowy: BAJKA

Niedawno swoją premierę miało sześć ostatnich klasycznych tomów o Misiu Paddingtonie. Są to wznowienia w nowych, cudownie kolorowych okładkach. Seria idealna na długie jesiennie wieczory do wspólnego, rodzinnego czytania. Każdy tom podzielony jest na rozdziały, więc z powodzeniem możecie sobie dawkować emocje 🙂

Książki możecie czytać już przedszkolakom!

Co czeka na kartach książek? Z pewnością cała masa wrażeń i przygód.

Przed naszym tytułowym bohaterem stanie wiele wyzwań, np. niełatwa gra aktorska, konkurs kulinarny, trudna decyzja której drużynie kibicować, czy egzamin misia na prawo jazdy!

Dowiecie się, że nie ma takiego egzaminu, którego nie można zdać, przekonacie się, że kanapki z marmoladą pomogą wyjść z każdej sytuacji i że czasami warto jednak trzymać język za zębami. Pięknie wybrzmiewa tu również przesłanie, że dom jest tam, gdzie są nasi bliscy, że zawsze warto czekać na tych, których kochamy i co najważniejsze – że lepiej być szczęśliwym, niż sławnym.

Ciepłe, pełne humoru i mądrości historie, a do tego duża czcionka, idealna dla początkujących młodych czytelników i czytelniczek. Gorąco polecamy wszystkim, którzy mają misia w sercu.

W serii ukazały się:

 1. „Miś zwany Paddington”
 2. „Jeszcze o Paddingtonie”
 3. „Paddington daje sobie radę”
 4. „Paddington za granicą”
 5. „Nowe przygody Paddingtona”
 6. „Paddington się krząta”
 7. „Paddington przy pracy”
 8. „Paddington wyrusza do miasta”
 9. „Paddington na wycieczce”
 10. „Paddington ma rację”
 11. „Paddington zdaje egzamin”
 12. „Paddington tu i teraz”
 13. „Paddington idzie jak burza”
 14. „Uściski od Paddingtona”
 15. „Paddington triumfuje”

Tylko do 17 września na stronie wydawnictwa ZNAK z kodem BAJKA otrzymacie aż 40% rabatu na wszystkie książki o Misiu Paddingtonie z wyjątkiem tych, które mają już wyższy rabat 🙂

Serdecznie polecamy!

Dodaj komentarz