GIGANT POLECA – „Złoty jubileusz” PRENUMERATA z plecakiem i wysyłką gratis!

Jeśli tak jak my kochacie serię komiksową Disneya, opowiadającą o przygodach Kaczora Donalda, Myszki Miki i innych disneyowskich kultowych postaci to przybywam z bardzo dobrą nowiną!

Jest już dostępna nowa oferta prenumeraty „Gigant Poleca” od numeru 2/2023  z plecakiem i dostawą gratis! My od lat z radością je zbieramy, a sama idea prenumeraty to super sprawa, bo daje gwarancję stałej ceny i otrzymania każdego numeru z pakietu 8 kolejnych wydań, a tym razem czeka na Was także świetny plecak i wysyłka gratis!

Jeśli zastanawiacie się czy warto to my z całego serca polecamy. To właśnie od komiksów moi chłopcy złapali czytelniczego bakcyla. Wciąż mamy ogromny sentyment do kaczych opowieści, a dziś to Misia przygotowała dla Was recenzję jednego z komiksów! Myślę, że jej słowa zachęcą Was do prenumeraty. Zapraszam serdecznie.

koszyk

PRENUMERATĘ w super cenie, z wysyłką GRATIS i plecakiem w prezencie 🙂

Prenumerata roczna obejmuje 8 wydań.

W końcu! Zupełnie świeży, kaczy komiks puka do waszych drzwi i serdecznie zaprasza do lektury! Pierwszy miesiąc nowego roku warto dobrze zakończyć, sięgając po nowy tom z serii „GIGANT poleca!”. Zwłaszcza, że ten rok będzie wyjątkowy dla jednego z naszych kaczorów – bowiem minęło aż siedemdziesiąt pięć lat od jego powstania!

Sknerus McKwacz- słynny poszukiwacz skarbów, skąpiec, biznesmen i wizjoner obchodzi swój jubileusz! Minęło siedemdziesiąt pięć lat od jego powstania – mimo tego wciąż zaskakuje nas nowymi niespodziankami! Tę wyjątkową datę wydawnictwo Egmont postanowiło uczcić wydając tom pełen historii, w których najbogatszy kaczor świata występuje w roli głównej. Dziś mam szczęście przybliżyć część z nich!

„Sprzedawca dziesięciolecia” to pierwsza historia. W Klubie Miliarderów odbywa się gala, podczas której ogłoszą Sprzedawcę Dziesięciolecia. To prestiżowa nagroda, przyznawana na podstawie wyników sprzedaży w ostatnich dziesięciu lat. O zgrozo, nagroda nie trafia, jak zwykle do Sknerusa, a ten, w wyniku dziwnych zdarzeń zostaje wydalony z klubu! Kto maczał palce w tym podłym planie? Czy Sknerusowi uda się przywrócić dobre imię i na nowo wstąpić do prestiżowego Klubu Miliarderów?

Inną, równie ważną historią jest opowieść „Zmagania z przeznaczeniem.” Wyrolowany przez braci Bee, Sknerus McKwacz traci cały swój dobytek na rzecz… fasoli. Stał się bezużytecznym marudą, który musi błagać złodziejaszków o to, aby ci pozwolili mu spać we własnym łóżku. Jakby tego było mało wplątuje się w trudny pojedynek z duchem swojego przeznaczenia. Stawka jest naprawdę wysoka. Kto zostanie ogłoszony zwycięzcą?

Nie mam sumienia zdradzić więcej – moim zdaniem treść opowieści najlepiej odkryć samemu! Koniecznie przekonajcie się sami, zagłębiając się w ponad dwieście stron i aż dziewięć historii. Oprócz szanownego Sknerusa, będziemy mieli przyjemność spotkania ze słynnym złodziejem-dżentelmenem, Kwantomasem, Myszką Miki, Goofym, Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami, braćmi Bee… i zupełnie nowymi, których jeszcze nie poznaliście! Szykuje się wspaniała przygoda.

Zaskakujący finał, nieprzewidywalna, ekscytująca i wspaniała akcja, trudna, lecz piękna podróż po nieznanych terenach i co najważniejsze, urzekający bohaterowie, których czytelnicy pokochają od pierwszego wejrzenia! „Złoty jubileusz” szybko podbił moje serce i aktualnie plasuje w czołówce moich ukochanych lektur. Tak dynamicznych, prześmiesznych kaczych historii nie sposób znaleźć ani podrobić.

Autorzy posiadają niebywały dar opowiadania obrazem. Ilustracje bardzo trafnie i szczegółowo przedstawiają rozbudowane scenki, które koniecznie warto poznać! Tutaj dzieje się prawdziwa magia poznamy bohaterów (niestety) nie z tego świata, odwiedzimy fantastyczne miejsca – między innymi cudowny Kaczogród – ale nie tylko, a także uśmiejemy się do łez, czytając obfitujące w dobry humor historyjki!

Oczywiście kacze opowieści nie mają na celu tylko bawić – w ilustracjach, bohaterach, a nawet dialogach sprytnie „przemycane” są ważne, mądre i cenne przekazy, które po lekturze na dobre zakorzenią się w waszych głowach.

Oczywiście jak zwykle ilustracje cieszą oko pięknymi barwami, słowa są proste i chyba dla wszystkich zrozumiałe, a dialogi imponują odpowiednim występowaniem – nic dodać, nic ująć – jest idealnie! Bardzo, bardzo polecam! Saga w moim domu jest stałym bywalcem – i to nie bez powodu! Każdy kolejny tom pozytywnie zaskakuje nową porcją żądnych przygód. Z niecierpliwością wyczekuję nowego tomu (który pojawi się już niedługo, bo siódmego marca!), a tymczasem odsyłam Was do tego. Jeszcze raz gorąco polecam – zdecydowanie jest to lektura obowiązkowa dla dzieci, młodzieży – a nawet osób ciut starszych!

Wszystkim życzę miłej lektury.

Michalina, lat 15

Tu zamówisz roczną prenumeratę w obniżonej cenie, z wysyłką gratis i plecakiem w prezencie 🙂

Dodaj komentarz