Gdzie jest Wally? W Hollywood – Wydawnictwo MAMANIA

Wally już od dawna gości w naszym domu. Dzieliłam się z Wami pierwszymi dwoma tomami, do których moje dzieci bardzo często powracają, a dziś zapraszam do kolejnych przygód zabawnego Wally’ego. Tym razem przenosimy się w świat kina! Każda rozkładówka zachwyca innym gatunkiem filmu i emocji oraz szczegółów nie zabraknie.

 

 

Wally znany jest w 50 krajach na całym świecie! Szuka go już ponad 70 milionów czytelników i zdecydowanie ma on w sobie „to coś” dzięki czemu z niecierpliwością czekamy na kolejny tom przygód. To nie są zwykłe „wyszukiwanki” – tutaj naprawdę jest co robić! Nawet starsze dzieci, takie jak moja nastoletnia córka potrafią długo i z zapałem siedzieć nad książką i nie ruszą się dopóki nie znajdą Wally’ego i jego ekipy na każdej z rozkładówek.

Sięgając po książkę odwiedzicie Hollywood które zasłynęło od niemych, czarno-białych filmów. Zobaczycie konia trojańskiego pełnego greków i zabawę w legii cudzoziemskiej, a nawet tańce i śpiewy przeróżnych orkiestr. Nie zabrakło piratów, duchów, złodziejaszków, a nawet dzikiego zachodu pełnego kowbojów. Są również słynni muszkieterowie, a także dinozaury, jaskiniowcy i kosmici! Jak na prawdziwe kino przystało nie zabrakło Robina Hooda i oczywiście czerwonego dywanu na którym przechadzają się gwiazdy. Tylko czy Wy to wszystko odnajdziecie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koszyk

Wally zdecydowanie uzależnia! Książka aż kipi od szczegółów i za każdym razem gdy po nią sięgamy odkrywamy coś nowego. Zdecydowanie jest lekturą na wiele, wiele razy. Idealnie sprawdzi się dla całej rodziny na długie, jesienne wieczory. Pod koniec książki znajdziemy wielką listę kontrolną z setkami dodatkowych rzeczy do odnalezienia, więc wygospodarujcie dużo wolnego czasu, bo łatwo nie będzie! Polecamy.

 

 

One thought on “Gdzie jest Wally? W Hollywood – Wydawnictwo MAMANIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.