Gdzie dzisiaj śpimy – Wydawnictwo DRUGANOGA

Dziś książka, którą moje dzieci okrzyknęły hitem wakacji i która podróżuje z nami po szwedzkich bezdrożach. Czytaliśmy ją już wiele, wiele razy i chłopcy często do niej wracają, bo znaleźli w niej to co lubią najbardziej: dobry humor, ciekawostki i wartką akcję!

koszyk

„Gdzie dzisiaj śpimy” to niezwykle pomysłowa opowieść, dzięki której przeniesiemy się w ciekawe, oryginalne miejsca. Wraz z dwójką braci przenocujemy w najróżniejszych miejscach, a jest ich aż dwanaście!

Jak to jest spędzić noc w schronisku górskim, tipi, namiocie, pociągu, samochodzie, kamperze, czy na statku kosmicznym? Jesteście ciekawi? Kosmos i Małpka zdobędą ogromne wrażenia o każdym z tych miejsc, a będę one wypełnione humorem i ciekawymi anegdotami. Narratorem jest jeden z nich, dlatego poczujecie wrażenia i emocje bardzo autentyczne, bez owijania w bawełnę i lukrowania. Być może okaże się nawet, że trudno się wyspać w którymś z tych miejsc.

Książka oryginalna, pomysłowa, świetnie napisana i prosto z lekkością zilustrowana. Spodoba się dzieciom, ale i dorośli będę mieli dużo frajdy z jej lektury! Mnie wcale nie przeszkadza, gdy Staś po raz 15 przynosi ją i woła: CZYTAMY!

Oprócz tego, że młodzi czytelnicy dowiedzą się jak ciekawie można przenocować, to z pewnością książka zainspiruje Was do własnych pomysłów na nietypowe noclegi i wycieczki.

Bardzo polecamy! To z całą pewnością nasza ulubiona lektura tych wakacji.

„Gdzie dzisiaj śpimy?”

Tekst i ilustracje: Marta Kopyt

Oprawa: twarda

Ilość stron: 76

Dla dzieci: 5+

Wydawnictwo DRUGANOGA

Niemożliwe" (Wydawnictwo DrugaNoga)

One thought on “Gdzie dzisiaj śpimy – Wydawnictwo DRUGANOGA

Dodaj komentarz