Buziaczki i przytulaski – słodka nauka liczenia od 1 do 10 – Wydawnictwo BABARYBA

Dziś urocza, kartonowa książka dla najnajów. Nakładem wydawnictwa Babaryba ukazała się pełna miłości, uczuć i pozytywnych emocji książka, dzięki której małe dzieci oswoją rozpoznawanie cyfr i naukę liczenia.

Ilustracje Nicoli Slater wywołują uśmiech na buzi, a przytulasy, całuski, czy łaskotki od razu wprawiają w dobry nastrój i rozbawią każdego maluszka. Bardzo oryginalnym pomysłem jest połączenie książki o bliskości i czułości, wraz z nauką cyfr. To swego rodzaju nauka mimo woli, przez zabawę, bo najważniejsze są tu wspólne, rodzinne chwile, które budują najpiękniejsze relacje i bliskość.

koszyk

Każda kartonowa rozkładówka składa się z dużej cyfry, zajmującej jedną stronę i obrazka pełnego bliskości, radości, a także zdania, zawierającego daną cyfrę. Dodatkowo na każdym obrazku znajdziecie odpowiadającą danej cyfrze ilość elementów, np. sześć serduszek, cztery ryby, osiem baniek mydlanych, itp. Możecie wspólnie je pokazywać, liczyć i dobrze się bawić. Całość tworzy ciepłą historię, wzmacniającą więzi, pokazującą wartość bliskości i uważności, dodatkowo uzupełnioną małą lekcją matematyki.

Bardzo polecam! Grube, kartonowe strony przetrwają częsty kontakt z małymi rączkami, a zwierzęcy bohaterowie z pewnością skradną Wasze serca!

„Buziaczki i przytulaski – słodka nauka liczenia od 1 do 10”

Ilustracje: Nicola Slater

Projekt: Jennifer Tolo Pierce

Książka całokartonowa

Dla dzieci: 1+

Wydawnictwo BABARYBA

Wydawnictwo BABARYBA

One thought on “Buziaczki i przytulaski – słodka nauka liczenia od 1 do 10 – Wydawnictwo BABARYBA

  • 16/07/2021 at 16:34
    Permalink

    Przytulaski uczą i bawią. Przytulanie tak ważne w wychowaniu dziecka ❤

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.