„Dobranoc, misiu!” Książka z latarką – Wydawnictwo JUPI JO!

Dziś mam prawdziwą perełkę dla wszystkich maluszków kochających nietuzinkowe książki!

Wydawnictwo JUPI JO! przygotowało uroczą, wesołą, przygodową opowieść o misiu. To książka do bardzo aktywnego czytania, bowiem skrywa w sobie pewną niespodziankę.

koszyk

Jak zachęcić malca do snu? Najlepiej zabrać go na spacer po lesie, by wraz z misiem oznajmiać zwierzętom, że już czas spać.

Wyjmijcie ze strony kartonową „latarkę” i szukajcie zwierząt na kartach książki. Jest ich sporo, więc zabawa będzie bardzo atrakcyjna! Każda rozkładówka wypełniona jest uroczą, wyciszającą rymowanką i stroną z folią, gdzie ukrywają się bohaterowie książki. Wystarczy wsunąć w nią „latareczkę” i już dzieje się magia!

Macie ochotę wybrać się na okrytą gwieździstym kocykiem opowieść, gdzie wśród cichutkiego strumyka, pod osłoną księżyca szykują się do snu zwierzęta?

Książka jest w całości kartonowa, bardzo solidna, a jej bezpieczne, zaokrąglone rogi sprzyjają lekturze już z najmłodszymi dziećmi. Urzekły mnie ilustracje i pomysł na tak oryginalną, atrakcyjną dla najnajów historię. Jestem pewna, że małe rączki będą zachwycone buszując po stronach, dzielnie szukając przyjaciół misia, a gdy już wszystkich odnajdą to z pewnością z radością same ułożą się do snu.

Polecam serdecznie. Nietuzinkowa, wyciszająca, bardzo pomysłowa lektura na dobranoc i na dzień dobry.

„Dobranoc, misiu!”

Tekst: Joshua George

Przekład: Joanna Olejarczyk

Ilustracje: Zhanna Ovocheva

Książka całokartonowa

Ilość stron: 12

Dla dzieci: 2+

Wydawnictwo JUPI JO!

Dodaj komentarz