Disney maluch „Elementarz. Moje emocje” – Wydawnictwo AMEET

Emocje są ważne i potrzebne. Warto już z najmłodszymi dziećmi poruszać ten temat i wspierać malce w poznawaniu samych siebie i swoich zachowań.

Wydawnictwo AMEET przygotowało ciekawy, bogato ilustrowany i przystępny elementarz, który w atrakcyjny dla małych dzieci sposób opowiada o emocjach i radzeniu sobie z nimi. Książka ma kartonowe strony, dlatego z powodzeniem posłuży już najnajom!

koszyk

Na kartach książki dzieci znajdą radość, szczęście, smutek, złość, zaciekawienie, zachwyt, strach, nudę, zazdrość, wstyd, zaskoczenie, tęsknotę i skalę uczuć.

Wraz z ulubionymi bohaterami z bajek młodzi czytelnicy dowiedzą się jak rozumieć emocje, co wywołuje dany stan i jak sobie z nimi radzić. Przy każdej historii możecie odnieść się do własnego życia i codziennych sytuacji, rozmawiając o tym co sprawia nam radość i co daje szczęście, a przez co się smucimy i co wywołuje w nas złość. Goofy, Kubuś, Prosiaczek, Simba, czy Elsa w przyjazny, bardzo prosty sposób aktywizują dzieci, dzięki czemu przyswajanie nowych pojęć będzie dużo przyjemniejsze.

Świetna, wartościowa propozycja. Dzięki takim książkom świat emocji stanie się dla maluszków dużo przyjaźniejszy. Bardzo polecamy!

Dodaj komentarz