Ebook i audiobook „POPR-ańcy. Chata pod Wierchami” LEGIMI

Macie ochotę na zabawną, a jednocześnie wartościową i mądrą lekturę! Anna Sakowicz w książce „POPR-ańcy. Chata pod Wierchami” zabierze Was w piękne górskie klimaty, przekazując ważne wartości i cenne życiowe wskazówki.

Książka ukazała się w formie ebooka i audiobooka. Możecie kupić ją na stronie www.Legimi.pl i już po chwili cieszyć się lekturą na smartfonie, tablecie lub e-czytniku.

koszyk

Narratorem powieści jest owczarek niemiecki, który niegdyś pełnił służbę ratownika górskiego. Gambit mieszka w domu pełnym zwierzęcych przyjaciół. Dwa koty, szczur i papuga to jeszcze nic! Wkrótce do gromadki dołącza aż pięć biednych, porzuconych szczeniąt… Dom zaczyna tętnić życiem i przygodami, które poruszają bardzo aktualne tematy, jak np. wzrastająca inflacja, czy wojna na Ukrainie. Młodzi czytelnicy poznają także góralską gwarę, przyśpiewki, typową zakopiańską odzież, a przede wszystkim dowiedzą się jak bezpiecznie korzystać z uroków górskich wycieczek. Oprócz cudownych, wesołych bohaterów o bardzo oryginalnych charakterach znajdziecie w tej powieści dużą dozę empatii oraz wrażliwych i pięknych serc. Nasze serca skradł sepleniący szczurek i wygadana ara o łysym brzuchu i plecach. Ciekawe kto Wam spodoba się najbardziej?

Świetna książka, nie sposób się od niej oderwać. Idealna powieść dla całej rodziny. Bez względu czy masz lat 6, czy 66 – historia zachwyci każdego. Bardzo polecamy.

Dodaj komentarz