Czy już wiesz kim zostać chcesz? – Wydawnictwo LITERATURA

Bardzo lubię sięgać po książki Marcina Brykczyńskiego i z radością im patronuję! Pisarz z urokiem, lekkością i rymem opowiada dzieciom o otaczającym nas świecie. W najnowszej książce autor przedstawia popularne zawody, dzięki czemu mali czytelnicy przekonają się czym zajmuje się lekarz, fryzjer, rolnik, czy weterynarz.

„Czy już wiesz kim zostać chcesz” to świetna propozycja już dla najmłodszych dzieci. Kartonowe strony przetrwają długi i intensywny kontakt z małymi rączkami, a przepiękne ilustracje Daniela Włodarskiego urzekną nie tylko dzieci.

koszyk

W książce znajdziecie aż dwanaście zawodów. Dzieci w zabawny i pełen uroku sposób przekonają się, jak wygląda praca maszynisty, krawcowej, elektryka, hydraulika, kucharza, czy policjanta. Krótkie, rymowane opowieści wpadają w ucho, a pełne szczegółów ilustracje skłonią do rozmów i zabawy w wyszukiwanie. Spostrzegawczy czytelnicy znajdą na kartach tej książki także inne, z pewnością dobrze Wam znane książkowe pozycje!

Och, ciekawa jestem jakim zawodem zafascynują się Wasze maluszki po lekturze tej książki?

Jest to druga po Gdzie się zwierzę spać wybierze książka duetu Marcin Brykczyński – Daniel Włodarski. Obie polecamy całym sercem!

Czy już wiesz kim zostać chcesz?

Tekst: Marcin Brykczyński

Ilustracje: Daniel Włodarski

Ilość stron: 26

Książka całokartonowa

Dla dzieci: 2+

Wydawnictwo LITERATURA

Dodaj komentarz